عنوان The Division در آخر هفته برای پلتفرم رایانه‌های شخصی رایگان است

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد، عنوان The Division در آخر همین هفته برای پلتفرم رایانه‌های شخصی رایگان است.

بازی The Division، در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۶، به صورت رسمی منتشر شد و توانست در زمان انتشار خود، بازیکنان زیادی را به سمت خود جلب کند و رکورد های جدید و متعددی را در زمینه فروش بازی، به ثبت رساند. با اینکه بازی در زمان عرضه خود از مشکلاتی رنج می‌برد، اما باز هم نتوانست باعث شود تا فروش بازی کاهش یابد و The Division، به یکی از پرطرفدار ترین بازی‌های آنلاین تبدیل شد و هم اکنون سرور های آن، روزانه میزبان تعداد زیادی از بازیکنان در سراسر جهان است.

البته سازنده معروف این بازی یعنی یوبی‌سافت، با گذشت مدت زمانی از انتشار بازی، هنوز هم با عرضه بروزرسانی‌های کاربردی و بسته‌های الحاقی، توانسته مشکلات بازی را تا حد بسیار زیادی رفع کند و تجربه بسیار خوبی را از یک بازی آنلاین، در اختیار کاربران قرار دهد.

حال با این توصیفات، اگر تا الان موفق نشده اید تا عنوان The Division را بازی کنید، اکنون بهترین فرصت برای شما فراهم شده است، البته اگر از کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی باشید.

طبق خبری جدید و رسمی، این بازی از ساعت ۲۱:۳۰ روز ۱۴ سپتامبر مصادف با ۲۳ شهریور تا ساعت ۲۱:۳۰ روز ۱۷ سپتامبر مصادف با ۱۶ شهریور، برای کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی رایگان است و هم اکنون، نسخه یوپلی (Uplay) آن، قابل دانلود است تا شما در آغاز شروع این مدت محدود، زمانی را صرف دانلود بازی نکنید.

این نسخه رایگان محدود، نسخه کامل بازی بوده و تمامی بخش‌ها در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. همچنین در آینده و در فصل پاییز، یک بروزرسانی بزرگ و حجیم بازی این بازی منتشر خواهد شد و تغییرات زیادی را در بازی اعمال خواهد کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید