نسخه رایانه های شخصی عنوان Injustice 2 در سایت آمازون لیست شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۷

به تازگی نسخه رایانه های شخصی عنوان Injustice 2 در سایت آمازون فرانسه لیست شده و به نظر می رسد این عنوان در نهایت برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر می شود.

همان طور که می دانید انتشار عناوین استودیوی ندررلم به مانند Mortal Kombat 9 و Injustice: Gods Among Us بر روی رایانه های شخصی با مشکلات بسیاری همراه بوده است. آخرین نسخه این عنوان یعنی Mortal Kombat X بر روی رایانه های شخصی را می توان یک افتضاح تمام عیار به شمار آورد؛ سرورهای بی کیفیت، به روز رسانی های دیرهنگام  و عملکرد فنی بسیار ضعیف. اگرچه شاید به بدی پورت رایانه های شخصی عنوان  Batman Arkham Knight نبود اما سیاری از کاربران در شبکه استیم را به شدت خشمگین کرد. جالب است بدانید عنوان Mortal Kombat Trilogy که اکنون در شبکه استیم تخفیف خورده است، حتی بر روی ویندوز ۱۰ اجرا نمی شود. در نهایت استودیوی ندررلم مشکلات این عنوان را تا حدودی برطرف ساخت اما همین موضوع باعث شد تا آن ها در پروژه بعدی خود یعنی Injustice 2 اصلا به سراغ رایانه های شخصی نرفته و این عنوان برای این پلتفرم عرضه نشود.

حال به تازگی، نسخه رایانه های شخصی عنوان Injustice 2 بر روی سایت آمازون فرانسه و حتی خرده فروشی Game Mania لیست شده و طرح روی جلد آن نیز بر روی این وب سایت قرار گرفته است. هنوز تاریخ انتشار این نسخه مشخص نیست و شاید به این زودی نباید منتظر نسخه رایانه های شخصی عنوان Injustice 2 باشیم.

استودیوی ندررلم تا به حال پورت نسخه رایانه های شخصی عناوین خود را به استودیو های دیگری واگذار کرده است و هیچکدام توسط این استودیو پورت نشده اند. به عنوان نمونه، پورت اولیه عنوان Mortal Kombat X توسط استودیوی High Voltag انجام گرفت ولی در نهایت شرکت برادران وارنر پورت این عنوان بر روی رایانه های شخصی را به استودیوی QLOC واگذار کرد و نسخه اصلاحی جایگزین نسخه اصلی شد. اما حال شاید بهترین فرصت برای این استودیو باشد تا شخصا اقدام به پورت عنوان Injustice 2 بر روی رایانه های شخصی کرده تا مشکلات قبلی برای این عنوان نیز تکرار نشوند.

عنوان Injustice 2 در ماه مه برای کنسول های نسل هشتم عرضه شد و تاکنون بسته های الحاقی Spawn ،Red Hood ،Starfire به همراه شخصیت های Sub-Zero و Raiden از عنوان Mortal Kombat برای عنوان Injustice 2 منتشر شده اند و به نظر می رسد نسخه PC این عنوان نیز همراه با این بسته های الحاقی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید