نسخه رایانه‌های شخصی Ys VIII ساعاتی قبل از انتشار رسمی این عنوان تاخیر خورد

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱

در حالی که تنها چند ساعت به انتشار رسمی عنوان Ys VIII: Lacrimosa of Dana باقی مانده بود، شرکت NIS America اعلام کرد که نسخه‌ رایانه‌های شخصی این عنوان، امروز و در کنار نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا این بازی، منتشر نخواهد شد. این شرکت تاریخ انتشار جدیدی برای نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان تعیین نکرد.

در ادامه می‌توانید متن پیام منتشر شده از سوی شرکت NIS America را مطالعه کنید.

سلام به همگی

با کمال تاسف ما باید به اطلاع شما برسانیم که تاریخ عرضه نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Ys VIII: Lacrimosa of Dana، به دلیل تلاش‌های بسیار جهت بهبود گیم‌پلی این عنوان، عقب افتاده است.

ما صمیمانه از تمامی هواداران خود که ماه‌ها منتظر عرضه این عنوان بودند، عذرخواهی می‌کنیم. هدف اصلی و نهایی ما، این است که هواداران یک بازی با کیفیت را تجربه کنند. ما با دقت تمام مشغول توسعه نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان بوده، و به زمان بیشتری برای بهبود گیم‌پلی این نسخه احتیاج داریم.

اگر شما این عنوان را از شبکه استیم پیش‌خرید کرده، و حال می‌خواهید خرید خود را لغو کنید، لطفا از اینجا اقدام نموده و مراحل ذکر شده را برای پس گرفتن مبلغ پرداختی خود، انجام دهید.

افرادی که این عنوان را خارج از شبکه استیم پیش‌خرید کرده و حال قصد لغو سفارش خود را دارند، می‌توانند با تماس با فروشگاه‌های مورد نظر، مراحل لغو سفارش و پس گرفتن پول خود را انجام دهند.

تاریخ عرضه جدید این عنوان برای رایانه‌های شخصی، به محض مشخص شدن با هواداران به اشتراک گذاشته خواهد شد.

از زمان، حمایت و صبر شما پیرامون این مشکل پیش آمده، تشکر می‌کنیم.

آرزوی بهترین‌ها

تیم NISA

شایان ذکر است که پیش از این شایعات متعددی در مورد پایین بودن کیفیت پورت عنوان Ys VIII: Lacrimosa of Dana بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شده بود، اما هیچ یک منبع معتبر و مشخصی نداشتند. حال با در نظر گرفتن این تاخیر که تنها چند ساعت قبل از انتشار رسمی این عنوان اتفاق افتاده، به نظر می‌رسد شایعات قبلی درست بوده، و شرکت NISA نهایتا تصمیم گرفته تا با تاخیر نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان، کیفیت این پورت را افزایش دهد.

عنوان Ys VIII: Lacrimosa of Dana، جدیدترین ساخته استدیوی محبوب فالکوم (Falcom) است، که ساعاتی قبل در مناطق آمریکای شمالی برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا، عرضه شد. نسخه اروپایی این عنوان نیز تایید و قرار است سه روز دیگر در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور)، بر روی پلتفرم‌های ذکر شده، منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید