گیفت کارت
گیفت کارت

دموی NBA 2K18 هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های نسل هشتمی قرار دارد

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰

اگر می‌خواهید که بخشی از نسخه‌ی جدید سری محبوب NBA 2K را تجربه کنید، هم‌اکنون دموی The Prelude در اختیار شماست.

دموی NBA 2K18 با نام The Prelude، هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و تجربه‌ی بخش MyCareer را برایتان فراهم می‌کند. این دمو همچنین شامل بخش Neighborhood می‌شود که به‌تازگی از آن رونمایی شده و تجربه‌ای نیمه جهان آزاد را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد. در این بخش، شما می‌توانید ظاهر خود را تغییر دهید، با بازیکنان دیگر در مسابقه‌های مختلف تعامل برقرار کنید و نهایتاً سطح شخصیت‌تان را ارتقا دهید. علاوه بر این‌ها، لازم به ذکر است که امکان انتقال سیو (Save) از دموی The Prelude به نسخه‌ی نهایی و اصلی نیز وجود دارد.

از جدیدترین و مهم‌ترین اخبار NBA 2K18 می‌توان به مشخص شدن سیستم مورد نیاز رایانه‌های شخصی و رونمایی از کایری اروینگ به‌عنوان ستاره‌ی روی طرح دوم کاور آن اشاره کرد. همچنین توکی گیمز اخیراً کیفیت اجرایی این بازی برروی نینتندو سوئیچ را اعلام نموده و تایید کرده است که کوبی برایانت و کوین گارنت، گزارشگران مهمان این عنوان خواهند بود.

NBA 2K18 در ۱۹ سپتامبر مصادف با ۲۸ شهریور برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰ و البته نینتندو سوئیچ عرضه می‌گردد. ضمناً پیش‌خریدکنندگان چهار روز زودتر از انتشار عمومی، در ۲۴ شهریور به آن دسترسی می‌یابند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید