تماشا کنید: تیزری جدید از بازی Shadow of War منتشر شد (تریلر کامل قرار گرفت)

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵

اخیرا تیزری جدید از بازی Middle-Earth: Shadow of War منتشر شده است، جزئیات و اطلاعات بیشتر را در ادامه بخوانید.

دیگر مدت زمانی تا عرضه بازی مشهور و مورد انتظار Middle-Earth: Shadow of War باقی نمانده است، عنوانی که دومین نسخه از این سری بازی است و قصد دارد موفقیت‌های نسخه اول را تکرار کند و پیشرفت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را به بازیکنان ارائه دهد.

حال در چند هفته اخیر، ما شاهد انتشار اخبار و تریلر های جدیدی از این بازی هستیم و هم اکنون، جدیدترین تیزر بازی منتشر شده است که در انتهای مطلب قابل دانلود و مشاهده است.

طبق گفته سازندگان، این تیزر Friend or Foe نام داشته که یک آشنایی کوتاه را برای بازیکنان رقم می‌زند و تریلر کامل آن با همین نام، در هفته آینده منتشر خواهد شد.

در تیزر کوتاه بازی، ما شاهد صحنه‌های CGI از نبرد شخصیت اصلی بازی یعنی تالیون با اورک‌ها هستیم که در یک قلعه وی را غافلگیر خواهند کرد. تریلری که در هفته آینده یعنی روز ۱۸ سپتامبر مصادف با ۲۷ شهریور با همین نام و به صورت کامل منتشر خواهد شد، احتمالا به صورت لایو اکشن خواهد بود.

بازی مورد انتظار Middle-Earth: Shadow of War در تاریخ ۱۰ اکتبر سال جاری، مصادف با ۱۸ مهر ماه، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

تیزر جدید Friend or Foe:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار تریلری دیگر از بازی اشاره کرد که اطلاعات زیادی از گیم پلی بازی را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌تواند شما را با محیط و ویژگی‌های جدید بازی و کلیت گیم پلی آن، آشنا کند. اطلاعات بیشتر در مورد این تریلر، در اینجا قابل مشاهده است.

به‌روزرسانی

حال پس از انتشار تیزر اولیه بازی شاهد انتشار تریلر کامل هستیم که در ادامه قابل مشاهده و دانلود است.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید