برترین و جذاب ترین مجموعه های بازی

در دنیای بازی ها، مجموعه هایی (collection) منتشر می شوند تا نظر طرفداران خاص خود را، به سمت خرید مجموعه چند بازی که ارزش انها بیشتر از مقدار پولی که می پردازیم می باشد، جلب کنند. هم اکنون قصد داریم تا برترین این مجموعه ها را به شما معرفی کنیم.

 

 

Rockstar Games Collection

هفته گذشته Rockstar Games مجموعه ای را معرفی کرد که نشان داد دیگر مجموعه بازیهایی که تا به امروز منتشر شده و یا قرار است بیایند پوچ و بی ارزش هستند. مجموعه Rockstar Games که قرار است به فروش برسد همگی از بزرگترین عناوینی هستند که در این نسل ساخته شده اند.

این مجموعه شامل Red Dead Redemption, L.A. Noire, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, and Midnight Club: Los Angeles Complete Edition می باشد که تمامی این عناوین مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. این اتفاقی نادر است که یک ناشر چنین مجموعه بی نظیری را برای گیمرها منتشر می کند اما بی سابقه نیست. مسلما تمامی این عناوین جز بهترین عناوین منتخب اکثر گیمرها خواهد بود.

The Orange Box

حتی اگر من عاشق Orange Box نباشم انتخاب نکردن ان مثل توهین کردن است.  Half-Life 2: Episode Two ( که این قسمت ۴ ماه بعد از Episode one منتشر شد و هم اکنون سالهاست گیمرها منتظر قسمت سوم هستند ) تنها عنوان چشم گیر این مجموعه نیست، بلکه ما ۲ عنوان دیگر شماره دوم یعنی Half-Life 2 و Episode One را میبینیم که Valve ان را در این مجموعه قرار داده است. صبر کنید هنوز ادامه دارد !

سپس انها ۲ عنوان دیگر اضافه کردند:  Team Fortress 2 یکی از مشهورترین عناوین تیراندازی اول شخص بر پایه همکاری تیمی و دیگری Portal برترین بازی پازلی این نسل است.

انها یکی از بهترین دست اوردهای این نسل را در یک مجموعه عالی در اختیار گیمرها قرار دادند.

God of War Saga

زمانی که من PS3 خریدم فکر کردم یک نابغه هستم که توانسته تمام عنوان های این سری را جمع اوری کرده ام. کمی بعد سونی ۲ عنوان اول را بر روی کنسولش پورت کرد.

سونی با عرضه مجموعه God of War Saga باعث شد که اشکم در بیاید. نه تنها شامل نسخه های HD شده می شد بلکه ۲ عنوان Chains of Olympus and Ghost of Sparta نیز در این مجموعه قرار داده شد. هم اکنون گیمرها می توانند، تمام ماجراهای خدای جنگ را در یک مجموعه داشته باشند.

Final Fantasy 25th Anniversary Collection

من یکی از طرفداران بزرگ سری Final Fantasy نیستم اما در ۲۵ سالگرد این بازی یک مجموعه بی نظیر از این سری معرفی شد.

این مجموعه شامل تمام عنوان های این سری تا نسخه XIII ( به استثنا FF X-2 ) به علاوه تعدادی تصاویر هنری و موسیقی این سری است. اکثر این عناوین بر روی PS1 منتشر شده است و هم اکنون شانس این را دارید تا خاطرات خود را با این سری زنده کنید.

Fallout 3 & Oblivion Double Pack

این یک بسته از Bethesda است که شامل تنها ۲ عنوان است اما این ۲ بازی از بهترین های این نسل هستند. می توانید صدها ساعت در دنیای عظیم انها بچرخید و البته سبک هر دوی انها  open-world RPG می باشد. البته یک ایراد کوچک دارد و ان هم این است که این عناوین نسخه GOTY نیستند این بدین معناست که هیچ گونه DLC در این بازی ها وجود ندارد. این بسته ۳۰$ قیمت دارد که به سختی می تواند در بالای جدول برترین ها قرار بگیرد.

ایا ممکن است که Skyrim به عنوان سومین بازی از Bethesda در اینده به این بسته بپیوندد ؟

Super Mario All-Stars + Super Mario World

با توجه به این واقعیت که مجموعه های قبلی که معرفی شدند تمامی ان بازی ها مربوط به چند سال گذشته می شدند این خیلی اسان اسان که مجموعه عالی نینتندو را فراموش کنیم. Super Mario All-Stars یکی از بهترین مجموعه های مورد علاقه من است که نسخه های بروز شده Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, و Super Mario Bros. 3 به گیمرها می دهد. نینتندو بعدها بسته را جدیدی از این مجموعه را منتشر کرد که در ان  Super Mario World با ان ترکیب شده بود که باعث شد ارزش ان بیش از پیش شود.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید