گیفت کارت
گیفت کارت

نمرات عنوان Pro Evolution Soccer 2018 منتشر شد (بروزرسانی شد)

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲

جدیدترین نسخه از شبیه ساز فوتبال Pro Evolution Soccer منتشر شده و حال منتقدین دیدگاه‌ها و نظرات خود را در رابطه با بازی اعلام داشته‌اند.

PES 2018 جدیدترین ساخته استودیوی کونامی است که به عقیده تیم سازنده به کلی ویژگی‌های بازی را از صفر توسعه داده‌اند. این بازی در ۲۳ شهریورماه به‌صورت عمومی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ادامه می‌توانید نقدها و امتیازات منتشر شده را مشاهده کنید. در صورت تغییر در نمره کلی، پست به‌همراه امتیازات جدید بروزرسانی می‌شود.

Multiplayer.it: 8.4/10

Hobby Consolas: 8.2/10

PES 2018 تجربه‌ای لذت بخش را به کاربر ارائه می‌کند. کنترل بازیکنان بی عیب و نقص بوده و ارتقا بسیار خوبی دریافت کرده اما از نظر تنوع در بخش‌های بازی و همچنین پیشرفت فنی و گرافیکی بازی همچنان شبیه به نسخه قبلی خود است.

Gameblog.fr: 8.1/10

GamesRadar+: 8/10

با وجود مشکلاتی ریز اما PES 2018 توانسته به‌خوبی به روزهای اوجش بازگردد.

از جدیدترین و مهم‌ترین اخبار PES 2018، می‌توان به تایید سیستم مورد نیاز برای رایانه‌های شخصی و مشخص شدن کیفیت اجرایی آن برروی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ پرو اشاره کرد. ضمناً طی چند وقت اخیر، کونامی اقداماتی را جهت بهبود و تکامل هرچه بیشتر این بازی انجام داده و ضمن امضای قرارداد همکاری با باشگاه فولام، دیوید بکام را به‌عنوان بازیکن مخصوص و افسانه‌ای بازی به کار گرفته است.

عنوان PES 2018 در ۱۴ سپتامبر مصادف با ۲۳ شهریور برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، اندروید و آی‌اواس عرضه می‌گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید