گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: بهینه ساز ۴٫۱۷ عنوان Smite شخصیت Hachiman را به بازی اضافه می کند

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰

بهینه ساز ۴٫۱۷ عنوان Smite هم اکنون در مرحله آزمایش قرار دارد و این بهینه ساز، شخصیت جدیدی به نام Hachiman را به این عنوان اضافه می کند؛ متخصص حملات دور برد و متبحر در تیراندازی با کمان.

هنگامی که شخصیت جدیدی برای بازی Smite معرفی می شود، سوالات زیادی ذهن ما را به خود اشغال می کند؛ آیا بر متای بازی تاثیر گذار خواهند بود؟ تا چه اندازه قدرتمند هستند؟ چگونه می توان با آن ها مبارزه کرد و مهم تر از همه تا چه میزان این شخصیت ها محبوب و جذاب هستند؟ همین فاکتور جذاب بودن مهم است. زیرا هنگامی که یک شخصیت  های جدید معرفی می شوند اگر به مانند Camazotz و Terra شخصیت جالب و جذابی باشند، بازیکنان زیادی با آن بازی می کنند.

Hachiman را می توان با سایر خدایان بازی متفاوت دانست. یک سامورایی و یک کماندار متبحر که متخصص حملات دوربرد و حمله با تیرو کمان است. اولین قابلیت Hachiman که Eagle Eye نام دارد و وی می تواند حملات خود را از راه دور انجام داده و پیکان های آتشین شلیک کند. همچنین هنگامی که وی سوار بر اسب است نیز می تواند با تیرو کمان به سمت دشمنان تیراندازی کند. Hachiman با قابلیت دیگر خود پرچمی را از آسمان بر زمین فرود آورده که این پرچم دو کاربرد دارد؛ اول اینکه اجازه حملات دوربرد با درجه آسیب بیشتری را به وی داده و دوم اینکه وی می تواند به وسیله آن متحدانی را احضار کرده تا در کنار وی بجنگند. در نهایت Hachiman به وسیله قابلیت دیگر خود می تواند در هنگام درگیری و مبارزه با دشمن، سریعا از وی فاصله گرفته، فرصت ضربه زدن را از دشمن بگیرد و تیرهای متوالی به سمت آن ها شلیک کند. برای آشنایی بیشتر با Hachiman و نحوه مبارزات وی، می توانید ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

بهینه ساز ۴/۱۷ عنوان Smite که هم اکنون در مرحله آزمایش قرار دارد، علاوه بر اضافه کردن شخصیت های جدید از جمله Hachiman و Artio و رفع بسیاری از مشکلات مربوط به مبارزات خدایان، با یک رویداد ویژه به نام The Odyssey همراه خواهد بود که شما می توانید با پرداخت الماس در بازی، آیتم هایی ویژه از جمله اسکین ها و طرح های جدید(آیتم هایی برای شخصی سازی صفحه انتخاب خدایان) را خریداری کنید. لازم به ذکر است این آیتم ها برای مدت محدودی در دسترس خواهند بود.

عنوان سوم شخص چند نفره آنلاین Smite هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، رایانه های شخصی و سیستم عامل مکینتاش در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید