گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

روح جنگ، جنگ روح | پیش‌نمایش بازی War & Soul

پیش‌نمایش
روح جنگ، جنگ روح | پیش‌نمایش بازی War & Soul

امروزه بازار بازی های موبایلی بسیار داغ شده و بیشتر شرکت های بازی سازی قصد ورود به این حوزه را دارند. چه این شرکت ها، شرکت های بازی سازی بزرگ و مطرحی چون بتسدا، الکترونیک آرتز و سونی باشد و چه شرکت های بازی سازی کوچک‌تر. در سال گذشته شاهد تغییری در بازی های موبایلی بوده‌ایم. بازی های موبایل، پرمحتواتر، جذاب‌تر و اعتیادآور تر شده‌اند. زمانی که حجم و محتوای بازی ها بیشتر شوند، می‌توانند مدت زمان بیشتری کاربران را جذب خود کنند. خوشبختانه در بازی هایی که تا کنون برای موبایل عرضه شده‌اند، شاهد سبک های بیسیار زیادی بوده‌ایم. از بازی های آنلاین استراتژیک و کارتی، بازی های مسابقه‌ای و ورزشی گرفته تا بازی های اکشن و نقش‌آفرینی. همه شرکت های بازی سازی در کنار هم در پلتفرم موبایل، مجموعه‌ای را ساخته اند که در آن همه نوع سبک بازی ارایه وجود داشته و علاقه مندان می‌توانند بسته به سلیقه خود بازی موردعلاقه خودشان را انتخاب کنند. با افزایش تعداد بازی ها در هر سبک، کیفیت حرف اول را می‌زند و همه مخاطبین به دنبال کیفیت برتر هستند. تعداد نصب های بازی و تعداد رای کابران به بازی اولین راه برای پی بردن به کیفیت بازی هاست. یکی از شرکت های بازی که تا کنون در سبک های مختلف موفق شده بازی های قابل قبول و جذابی را روانه بازار کند، به زودی از آخرین عنوان خود رونمایی خواهد کرد.

نبردی حماسی و باستانی پیش روی شماست…

شرکت MedrickFZE به عنوان شعبه‌ی بین‌الملل شرکت بازی‌سازی مدریک با هدف ارتباط بازار داخل و خارج به یکدیگر چند سالی است که اقدام به انتشار بازی‌های خارجی و ایرانی در فروشگاه‌های مطرح نموده است. این شرکت تاکنون ۳۰ بازی رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای و همچنین پولی در کافه بازار منتشر کرده که بیش از نیمی از آن‌ها با استقبال قابل قبول مردم مواجه شده است. به عنوان یکی از مطرح ترین بازی های قبلی این شرکت می‌توان پازل Bridge Constructor Medieval را نام برد که بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفت. جدیدترین بازی این مجموعه که به زودی همزمان با انتشار جهانی در کافه بازار نیز در دسترس قرار خواهد گرفت، War & Soul نام دارد.

در این بازی نقش‌آفرینی شما می‌توانید در دو نقش جنگجو و قاتل ظاهر شوید

War & Soul یک بازی اکشن نقش‌آفرینی با زاویه‌ی دوربین ایزومتریک است که نزاع و جنگ‌های باستانی قهرمانان چینی را موضوع اصلی بازی خود قرار داده است. کلیت ماجرای بازی در مورد بازگشت یک پادشاه شرور به زندگی و تلاش برای تسلط بر دنیا است که به طبع باعت دو دستگی در میان قهرمانان و جنگاوران آن زمان می‌شود. عده‌ای تصمیم می‌گیرند مقدمات بازگشت او را مهیا کرده به این امید که جایگاه و مقامی بالا به دست بیاورند و از طرف دیگر دو شخصیت اصلی بازی قرار دارند که تلاش می‌کنند به مقابله با این جریان پرداخته و دنیا را نجات دهند.

علاوه بر دشمنان عادی، باس ها و مینی‌باس هایی در بازی وجود دارند

در ابتدای بازی دو شخصیت مرد و زن در قالب کلاس جنگجو و قاتل در اختیار بازیکن گذاشته می‌شود تا یکی از آن‌ها را انتخاب کند. هر کدام از این شخصیت‌ها توانایی‌ها و حملات مخصوص به خود را دارند اما این دو شخصیت در مبارزه‌ی خود علیه پلیدی تنها نیستند چراکه روح جنگجویان باستانی نیز آن‌ها را همراهی می‌کنند. این روح‌ها در واقع در قالب سیستم درخت توانایی‌ها در گیم‌پلی به کار می‌روند و هر کدام از آن‌ها یک قدرت یا توانایی ویژه به شخصیت اصلی اعطا می‌کنند. گیم‌پلی بازی همانند آنچه در بازی‌های سبک اکشن نقش‌آفرینی باب است بر مبنای مبارزه با دشمنان موجود در مرحله و از بین بردن تمام آن‌ها می‌باشد. در انتهای هر مرحله نیز با یک باس یا مینی‌باس مواجه می‌شوید که شکست دادن آن مقداری سخت‌تر از سایر دشمنان است. بسته به اینکه در هر مرحله چه عملکردی از خود نشان داده باشید، در انتهای آن مقداری امتیاز تجربه به شما داده می‌شود که با آن می‌توانید کارت روح جنجگوهای باستانی را بخرید. با خرید هر روح، یک توانایی در دسترس‌تان قرار می‌گیرد که می‌توانید آن را به دکمه‌ای خاص در کنار دکمه‌ی اصلی حمله کردن در گوشه سمت راست صفحه اختصاص دهید. در نهایت علاوه بر حمله‌ی اصلی، ۵-۴ دکمه‌ی دیگر نیز برای اجرای فنون مختلف وجود دارد که البته با توجه به درجه‌ یا رتبه‌ی کاراکتر در دسترس قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر با کسب امتیاز تجربه بیشتر، ضمن ارتقای رتبه‌ی کاراکتر می‌توانید روح‌های جنگجوی بیشتری خریداری کرده و به توانایی‌های گسترده‌تری در مبارزات دسترسی داشته باشید. هر کدام از این توانایی‌ها Cool Down مخصوص به خود را دارند و می‌توانید با خرج سکه‌هایی که از کشتن دشمنان یا در محیط به دست می‌آورید، توانایی‌ها و قدرت‌های خود را تا سقف رتبه‌ی کاراکتر ارتقا دهید.

با بازی بیشتر، امتیازات بیشتری را از آن خود کنید تا به ابزار و وسایل بهتر دسترسی داشته باشید

بازی War & Soul هم همانند سایر بازی ها مشابه تنها به یک بخش داستانی خلاصه نشده و بخش های جذاب دیگری را هم برای درگیر کردن بازیکنان با بازی، قرار داده است. علاوه بر بخش داستانی جذاب و درگیرکننده، مدهای دیگری همچون مبارزات تن به تن با بازیکنان دیگر یا سیستم یورش نیز در بازی وجود دارند که با رسیدن رتبه‌ی کاراکتر به سطحی مشخص در دسترس بازیکن قرار می‌گیرند. بازیکنان می‌توانند تشکیل یک کِلن داده و به مبارزه با سایر کِلن‌ها  بپردازند یا همراه با هم تیمی‌های خود در رویدادهای یورش بازی شرکت کنند. در قسمت آرنای بازی ۸ بازیکن رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند تا مبارزات هم زمان و نفس‌گیری را تجربه کنند و مبارزات گروهی نیز سه بازیکن از یک کِلن را مقابل سه بازیکن دیگر از کِلن دیگر قرار می‌دهد تا برای اعتبار و ارزش کِلن خود بجنگند. تشکیل تیم و رقابت برای یک هدف مشترک بین اعضا یک گروه، موردی است که همه بازی های آنلاین به این شکل دیده بودیم و دراصل این حالت به یک جز جداناشدنی در بازی های آنلاین تبدیل شده است و همه بازیکنان علاقه دارند وارد گروه های بازی شده و با گروه های دیگر مبارزه کنند.

علاوه بر حمله‌ی اصلی، ۵-۴ دکمه‌ی دیگر نیز برای اجرای فنون مختلف وجود دارد

War & Soul گیم‌پلی جذابی را در موبایل ارایه داده و علاوه بر بخش داستانی، بخش های متنوع دیگری را هم به بازی اضافه کرده است. بازی گرافیک سه بعدی داشته و در سیستم عامل اندروید می‌تواند تجربه بسیار خوبی را برای کاربران به ارمغان آورد. زمانی که تجربه‌ی بازی را با شخصیت جنگجو به پایان رساندید، می‌توانید یک بار دیگر این ماجراجویی را با شخصیت قاتل امتحان کنید که چالاک‌تر بوده و تاکتیک متفاوتی را برای مبارزات از شما می‌طلبد. در پایان باید گفت که این بازی به زودی همزمان با تاریخ عرضه جهانی در کافه‌بازار برای کاربران ایرانی در دسترس قرار خواهد گرفت.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 8٫75 از 10 )
Loading...
ADS
نظرات

 1. مگنای قرمز(ونوم پینکمن سابق) گفت:

  جدا از پرداخت های درون برنامه که اکثر بازی های موبایل رو شدیدا ناعادلانه میکنه با کنترل این بازی ها هم مشکل دارم.لمس دکمه های کنترلر و موس و کیبورد لذت دیگه ای داره که به هیچ وجه نمیشه تو موبایل تجربه کرد.

  6Thumb up 1Thumb down
 2. mileena گفت:

  مقاله ی خوبی بود.رو موبایل نصبش کردم.خیلی بازی مزخرفیه Thinking

  8Thumb up 8Thumb down
 3. kiarash.tmg گفت:

  این جور که بوش میاد انلاینش کنن شبیه بازی smite کنن خیلی بازی معروفی میشه واسه موبایل

  4Thumb up 0Thumb down
 4. AVEC WASSILA گفت:

  تو بازیهای مبارزه ای از نوع موبایلی من Shadow Fight 2 رو خیلی قبول دارم.
  و اما تو بازیهای رایانه ای با اینکه از ابتدا خیلی علاقه داشتم ولی Max Payne اومد و NFS 4 و با تجربه این دو بازی کلا فراموش کردم برم سمت بازیهای مبارزه ای بخصوص که شورش در شهر سگا یکی از بهترین بازیهای عمرم بود ولی طی ۱۶ سال گیم زدن با PC کلا فراموش کردم حداقل یک دفعه برم سمت Mortal Kombat یا Street Fighter یا Tekken .اما تو بازی Remember Me از نحوه مبارزات و موسیقی هماهنگ بازی بسیار لذت بردم.مبارزات بتمن و زن گربه ای هم تو Arkham City خیلی باحال بود.به هر روی فردا تو تولد ۲۸ سالگی بطور رسمی گیم رو کنار میذارم بدون تجربه یک بازی مبارزه ای رو PC .فقط بصورت غیر رسمی چند تا بازی رو تجربه کردم.
  مهم ترین هاش Star Citizen و IGI 3 و PES2018 خواهد بود.البته NFS هم بعنوان اخرین ریسینگ تجربه خواهم کرد.

  2Thumb up 1Thumb down
 5. vahids3 گفت:

  کسایی که ویچر ۳ رو بازی کردن یه راهنمایی بکنن
  قصد خریدشو دارم ولی شنیدم انگاری صحنه اینا زیاد داره میشه کات سین هاشو رد کرد یا نه؟؟!

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت