تصاویری جدید از بازی The Evil Within 2 منتشر شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۷

اخیرا تعدادی تصاویر جدید، از بازی مورد انتظار The Evil Within 2 منتشر شده است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی The Evil Within تقریبا ۳ سال پیش، توسط کمپانی بتسدا (Bethesda) منتشر شد و توانست در زمان انتشار خود، تا حدودی نظر هوادارن و منتقدان دنیای بازی‌های ویدئویی را به خود جلب کند. بازی مذکور، در زمان عرضه، از مشکلات فنی و اجرایی زیادی برخوردار بود که البته بعدا توسط سازندگان و با انتشار برورزرسانی‌های متعدد، رفع شد اما نتوانست باعث شود تا بازی نمرات بهتری را کسب کند.

The Evil Within هرچه که بود، خیال هوادارن از قسمت ترس و وحشت آن راحت بود، زیرا وظیفه کارگردانی آن را، پدر سبک ترس و بقا یعنی شینجی میکامی به عهده داشت و بازی در این قسمت تا حد قابل توجه ای، موفق بود.

حال و بعد از گذشت چند سال، باز هم قرار است این بازی ترسناک، مهمان خانه‌های بازیکنان شود و نسخه دوم این عنوان، هم اکنون در حال ساخت است. The Evil Within 2 در طول رویداد E3 2017 به طور کامل معرفی شد و تریلر ها و اطلاعات اولیه آن منتشر گردید.

این‌بار بازیکنان در نسخه دوم، بیشتر با شخصیت اصلی بازی یعنی سباستین کاستلانوس (Sebastian Castellanos) آشنا خواهند شد و با اتفاقات زندگی وی، درگیر خواهند شد. سباستین در طول داستان بازی The Evil Within 2، به دنبال دختر گمشده خود خواهد بود که برای پیدا کردن آن، باید وارد کابوس‌های وحشناک و رمز‌ آلودی شود و با دشمنان ترسناکی مبارزه کند.

حال به تازگی، تعدادی تصاویر جدید، از بازی مذکور منتشر شده است که بیشتر شما را محیط بازی و گیم پلی آن آشنا خواهد کرد. ما با مشاهده این تصاویر جدید، شاهد پیشرفت فوق العاده و چشم‌گیر بازی در بخش گرافیک، طراحی محیط و نورپرداری هستیم که قطعا در زمان انتشار، یکی از نقطه‌های قوت آن خواهد بود.

بازی مورد انتظار The Evil Within 2، در تاریخ ۱۳ اکتبر سال جاری، مصادف با ۲۱ مهر ماه، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه تصاویر جدید بازی قابل مشاهده است:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید