گیفت کارت
گیفت کارت

نمرات عنوان Destiny 2 منتشر شد (بروزرسانی نهایی)

۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰

عنوان Destiny 2 یکی از موردانتظارترین عناوین امسال بود که بالاخره در دسترس هواداران قرار گرفت. حال منتقدین نظرات خود را در رابطه با نسخه دوم سری Destiny اعلام داشته‌اند.

بانجی سعی کرده در Destiny 2 از اشتباهات نسخه نخست خود درس بگیرد و عنوانی بی‌نقص را به طرفداران ارائه کند. نقدهای Destiny 2 به‌دلیل اینکه بازی به‌صورت کاملا آنلاین اجرا می‌شود در قبل از عرضه و یا حتی هنگام عرضه انتشار نیافت و با تاخیر بیشتری در دسترس قرار گرفت. نقدهای کنونی نیز کامل نبوده و بسیاری از منتقدین هنوز موفق به تجربه کامل بازی نشده‌اند.

در ادامه می‌توانید نمرات انتشار یافته را مشاهده کنید. توجه داشته باشید در صورت تغییر در نمره میانگین پست بروزرسانی می‌شود.

Games Master UK: 9/10

Attack of the Fanboy: 9/10

Destiny 2 بهبودی قابل توجه نسبت به نسخه اول و حتی تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده خود دارد و این بار بازی داستانی دارد که درواقع جذاب روایت می‌شود. بخش داستانی، چندنفره و رقابتی ترکیبی را ایجاد کرده‌اند که شما را درگیر کرده و تجربه‌ای متمرکز را ارائه می‌کنند.

Cheat Code Central: 8.8/10

بخش داستانی با وجود آنکه انقلابی نیست اما تجربه کلی بازی را بهتر می‌کند.

Destructoid: 7.5/10

عنوان Destiny 2 بسیار شبیه به نسخه نخست خود است اما توانسته کاری را انجام دهد که نسخه اول هیچگاه نتوانست: گشت و گذار در دنیای جهان باز آن بسیار لذت بخش و پر از جوایز مختلف است.

Hardcore Gamer: 7/10

در تازه ترین خبرها در رابطه با عنوان Destiny 2 و گیم پلی آن می توانید عناوین خبری وجود سیستم پرداخت درون برنامه‎‌ای در Destiny 2، جزئیات جدید از سیستم سطح‎بندی، نگاهی به ماموریت Adventures بازی Destiny 2 و مقایسه گرافیکی بازی Destiny 2 در سه حالت مختلف بر روی رایانه های شخصی را در وب سایت گیمفا مشاهده کنید.

عنوان Destiny 2 در ۶ سپتامبر برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‎باکس وان عرضه شد. نسخه رایانه‌های شخصی هم با مدتی تاخیر، در ۲۴ اکتبر سال جاری (برابر با ۲ آبان) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید