نقدهای اولیه عنوان Destiny 2 منتشر شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

به نظر می رسد با وجود انتشار عنوان Destiny 2، هنوز منتقدان به طور کامل به این بازی دسترس نداشته و در این زمان کوتاه تنها نقدهای اولیه این بازی منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن ها خواهیم داشت.

همان‌طور که می دانید، در روزهای گذشته عنوان Destiny 2 برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شد اما تا به این لحظه و در این فرصت کوتاه هنوز تمامی منتقدان نتوانستند به این عنوان دسترسی داشته باشند. اما بسیاری از منتقدان که قادر به دسترسی زود هنگام به این عنوان بوده اند و بسیاری دیگر که عنوان Destiny 2 را در گذشته در استودیوی بانجی تجربه کرده اند، نقد های اولیه این عنوان را منتشر ساخته اند که با یکدیگر بر آن ها مروری خواهیم داشت:

Gamespot

هنگامی که شماگیم پلی بازی را مشاهده می کنید، همه چیز مشابه یک عنوان Destiny به نظر می رسد. کهکشان جدید و مزرعه ای که مشابه برج در نسخه اصلی است. غارت کردن و تعویض زره های قدیمی در بازی همچنان زمان زیادی می برد. دشمنان بازی بهینه سازی و متنوع شده اند اما به قدر کافی متنوع نیستند. این موارد بد نیستند اما هر چه که من در بازی پیش می روم و این کارها را تکرار می کنم باعث می شود من تعجب کنم که آیا می توان Destiny 2 را ادامه ای برای نسخه اول دانست.

Polygon

تجربه ای که من از بازی Destiny 2 داشتم بسیار امیدوار کننده بود. درواقع Destiny 2 را می توان Destiny بدون اشکالات و نواقص آن دانست.

USgamer

Destiny 2 را نمی توان ادامه کاملی بر نسخه اول دانست، اگرچه این موضوع ضرورتی هم ندارد و این بازی بسیار سرگرم کننده و جالب به نظر می رسد.

IGN

نقدهای اولیه من سوالات بیشتری را در ذهن من به وجود آورده است؛ آیا داستان بازی تا انتهای آن همچنان سرگرم کننده باقی می ماند؟ آیا غارت کردن(و به دست آوردن تجهیزاتی مثل Enegram در بازی) با بالا رفتن لول  در بازی سخت تر می شود؟ آیا پیدا کردن مسیرهای جدید در بازی خسته کننده شده و من را گیج می کند؟ این ها سوالاتی است که باید بعدا به آن ها پاسخ دهیم اما نسخه دوم نیز تا به این جا در حد انتظارات من بوده و من را به عنوان یک هوادار نسخه اول، نا امید نکرده است.

Destructoid

Destiny 2 را نمی توان ادامه کاملی برای نسخه اول دانست و بیشتر در حد یک بسته گسترس دهنده و یا یک بازی ارتقا یافته است ولی این موضوع به خصوص اگر شما طرفدار این عنوان بوده و گیم پلی بیشتری می خواهید اصلا بد نیست. تا به این لحظه من از تجربه بازی بسیار لذت برده ام ولی به نظر می رسد گیم پلی عنوان Destiny 2 عمق کافی را نداشته و باید دید که این موضوع بر پایان بازی چگونه تاثیر گذار خواهد بود. این موضوعی است که البته حتما در نقد بازی به آن خواهم پرداخت ولی قبل آن باید Warlock را به لول ۲۰ برسانم.

Attack of the Fanboy

چیزی که اصلا جای بحث ندارد کیفیت بازی است؛ از جمله کیفیت بصری بازی، طراحی هنری، صداگذاری و موسیقی های بازی همگی از کیفیت بالایی برخوردارند و Destiny 2 از این لحاظ واقعا درخشان عمل کرده است. دنیای بازی با غارهای پنهان و طراحی هنری منحصر بفرد آن بسیار زیبا به نظر می رسد. متناسب با هر فعالیتی که در بازی انجام می دهید، از جمله به هنگام نبردها و یا گشت و گذار در دنیای بازی، صداگذاری بازی از کیفیت بالایی برخوردار است.

Ars Technica

در جایگاهی نیستم که در مورد این بازی قضاوت کرده و اشکالات آن را بیان کنم اما حداقل می توانم بگویم بسیار مشتاقانه و با انگیزه بالایی وارد این بازی شده ام و از آن دسته افرادی هستم که مطمئنا بارها Destiny 2 را با کلاس های مختلف آن بازی می کنم و هر دفعه به ماموریت های بازی و به خصوص دیالوگ های آن بیشتر توجه می کنم.

Rolling Stone

هنوز فرصت نکرده ام تا بخش داستانی این بازی را به اتمام برسانم اما از نظر من، داستان بازی حداقل به اندازه سری بازی های قدیمی Halo که سال ها قبل من شیفته داستان آن شده ام، طولانی است. بازی دارای چهار سرزمین است که می توان  همراه با Guardian ها به گشت و گذار و کاوش در آن ها پرداخت. در عمق Nessus، کاوشگر Ghost به وجود قبیله ای به نام Cabal Empire پی می برد که شخصی به نام Ghaul آن را رهبری می کند؛ شخصی که در نبردی Calus رهبر سابق این قبیله را شکست داده و وی را به قتل رساند. بنابراین به نظر می رسد راه بسیار طولانی و مبارزات بسیار سختی را پیش رو خواهیم داشت.

همچنین مجله Slant Magazine نیز به این عنوان نمره ۴ از ۵ را داده است.

عنوان Destiny 2 هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس است و  در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶) نیز برای رایانه های شخصی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید