بروزرسان ۴K عنوان The Witcher 3 به زودی برای پلی استیشن ۴ پرو منتشر خواهد شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۳

بروزرسان رزولوشن ۴K عنوان The Witcher 3: Wild Hunt طی چند روز آینده برای پلی استیشن ۴ پرو منتشر خواهد شد. این بروزرسان برای ایکس باکس وان ایکس نیز در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه خواهد شد.  دیروز در طی جلسه‌ی سرمایه گذاران یکی از مدیران استودیو CD Pojekt RED، آقای Adam Kiciński به طور خلاصه درمورد موفقیت بزرگ بازی محبوب ویچر ۳ صحبت کرد.

Kiciński ابتدا توضیح داد برخلاف تصور بعضی افراد این بازی هنوز قدیمی نشده و فروشش خوبی را تجربه می‌کند. وی در ادامه بیان کرد کسانی که می‌خواهند این عنوان را بر روی کنسول‌ پلی استیشن ۴ پرو تجربه کنند، در چند روز آینده منتظر بروزرسان ۴K باشند. بروزرسان ۴K این عنوان برای کنسول ایکس باکس وان ایکس شرکت مایکروسافت نیز در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد. از آن‌جایی که خود کنسول در ۷ نوامبر منتشر خواهد شد زمان انتشار این بروزرسان کاملا منطقی می‌باشد. شایان به ذکر است در طی این جلسه هیچ اطلاعاتی درباره‌ی بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 داده نشد و هم‌چنان این عنوان در سکوت خبری به سر می‌برد.

The Witcher 3: Wild Hunt ساخته استودیو لهستانی CD Project RED، در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۵ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. اخیرا به مناسبت سالگرد ده سالگی سری ویچر سازندگان تریلری منتشر کرده‌اند که در آن شخصیت اصلی بازی یعنی گرالت از طرفداران و کسانی که طی این سال‌ها با او همراه بوده‌اند تشکر می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید