تاریخ انتشار آخرین بسته الحاقی Nioh مشخص شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵

آخرین بسته الحاقی عنوان Nioh که Bloodshed’s End (پایان خونریزی) نام داشته، در تاریخ ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) منتشر خواهد شد. شرکت کویی تکمو (Koei Tecmo) اعلام کرده دارندگان سیزن‌پس این بسته را به صورت رایگان دریافت کرده، در حالی که سایر بازیکنان می‌توانند آن را با قیمت ۹.۹۹ دلار از فروشگاه آنلاین پلی‌استیشن، تهیه نمایند.

در ادامه می‌توانید توضیحات منتشر شده از این بسته الحاقی در بلاگ رسمی پلی‌استیشن را، مطالعه کنید.

آخرین بسته الحاقی بازی Nioh که Bloodshed’s End نام گرفته، بهترین راه برای به پایان رساندن آخرین بخش از دوران خونین سنگوکو است.

آخرین ماجراجویی ما دقیقا از جایی که بسته الحاقی Defiant Honor به پایان رسید، آغاز خواهد شد. زمانی که محاصره زمستانی اوساکا، پس از انجام مذاکرات صلح‌طلبانه میان Toyotomi و Tokugawa، به پایان رسیده است.

هرچند، هنوز شرایط بسیار دشوار است. زیرا قلعه اوساکا در طول این نبرد‌ها دومین و سومین محوطه‌های خود را از دست داده، همچنین خندق‌های درونی و بیرونی آن نیز از بین رفته، و برای فتح آن تنها کافی است تا محوطه اصلی این قلعه تسخیر شود.

نهایتا، این وضعیت باعث شده تا تنها چندین ماه بعد از اتمام نبرد‌های زمستانه، شورش برپا و جنگ جدیدی آغاز شود. این آخرین بخش از دوران سنگوکو، و پایان سفر ویلیام خواهد بود.

در کنار ماموریت‌های اصلی، ماموریت‌های فرعی و مراحل Twilight، یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های بسته الحاقی Bloodshed’s End، یک بخش کاملا جدید به نام The Abyss است. در آنجا، قوی‌ترین جنگجویان می‌توانند مهارت‌های خود را در یک میدان نبرد دائمی، به چالش بکشند. این بخش جدید، مبارزات حماسی و چالش‌های منحصر به فردی را برای ماهر‌ترین بازیکنان این عنوان فراهم خواهد آورد. ما با نزدیک شدن به انتشار این بسته الحاقی، اطلاعات بیشتری از این بخش منتشر خواهیم کرد.

مثل همیشه، این بسته الحاقی شامل محتویاتی خواهد بود که تجربه Nioh را برای شما کامل می‌کنند. محتویاتی چون یوکای‌های جدید، شخصیت‌های تازه، یک درجه سختی متفاوت و ارواح محافظ کاملا جدید.

شما در این عنوان در شرایط‌ بسیار دشواری پیروز شده‌اید، یوکای‌های مرگبار بسیاری را سلاخی کرده‌اید، بارها و بارها مرگ را شکست داده‌اید… اما هنوز یک آزمون وحشیانه دیگر باقی مانده است. امیدواریم با بسته الحاقی Bloodshed’s End، آخرین بخش از دوره قابل توجه سنگوکو را تجربه و جشن بگیرید.

عنوان Nioh هم‌اکنون بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ قابل دسترسی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید