بیوگرافی برترین کاراکتر های دنیای بازی ( قسمت دوم)

lدر اینترنت بیوگرافی های کاملی از هر کاراکتر وجود دارد ولی در این سری مقاله ها سعی خواهیم کرد از بیشتر کاراکتر ها توضیح کوتاهی بدهم و شما را بیشتر با آن ها آشنا کنم.

در قسمت قبلی مروری بر شخصیت های کریتوس، مامور ۴۷، الطائر، اتزیو و سم فیشر داشتیم حال به بیوگرافی ۵ کاراکتر دیگر می پردازیم:

۶-مکس پین:

هیچ بهره ای از صفت های خوب نبرده ، زندگانی اش با مشکل گره خورده، بزرگترین وقت آشفتگی مکس در نسخه ی سوم قابل مشاهده است. مکس یک کارگاه پلیس بود و در شهر نیویورک به خدمت می  پرداخت، او در یک روز معمولی به خانه ی خود بر می گشت، او با ذوق و شوق وارد خانه ی خود شد ولی متعجب شد همسر و بچه ی او توسط افرادی معتاد کشته شده بودند، او در پی پیشبرد این داستان متوجه می شود که ویروسی به نام ویروس V پشت همه ی این قضایا هست ، این ویروس توسط ارتش تولید شده ولی به دلیل مشکلاتش دیگر پروژه اش ادامه پیدا نکرده ولی توسط زنی به نام نیکل هورن این ویروس را به طور غیر قانونی منتشر می کند، مکس با سختی های فراوان او را می کشد و انتقام می گیرد.

در نسخه ی بعد مکس بازهم دنبال این ویروس است و در حین انجام ماموریت هایش علاقه مند به زنی به نام مونا می شود و…

در نسخه ی سوم مکس از همیشه آشفته تر شده است و بی حال بوداو فقط به خوردن مشروب پابرجا بود، دوست مکس برای رهایی او از این مکافات پیشنهاد محافظ شخصی بودن خانواده ای پولدار و با نفوذ را شهر ساپائولو را به او می دهد، مکس فکر نمی کرد ماجرا خیلی سخت باشد و این پیشنهاد را قبول می کند ولی طی این ماجرا ها خانواده ی رودریگز به طرز های وحشیانه ای کشته می شوند و مکس پین بیش از پیش آشفته می شود و تا اینکه به هر قیمتی است انتقام خود را می گیرد.

یادش بخیر به صورت FLV!

مکس پین برای اولین بار وسط “سم لیک” ابداع شد و چهره ای مکس در نسخه ی اول بازی نیز مانند چهره ی سم لیک است! از اسم او می توان پی برد که رنج دار است معنی اسم او هم نهایت رنج و درد است، او شخصیت کاملا خوبی و پاکی نیست ولی همیشه به دنبال پاکی و عدالت است و در این راه بسیاری از عزیزان خود را از دست داده است و معمولا در گیم هایش پایان خوبی نداشته است ولی در کل یکی از برترین کرکتر های در زمینه ی تیر اندازی و هدف گیری است و بیشترین شخصیت رنج دیده در کل بازی ها است.

۷-لیان اس کندی:

لیان اسکات کندی، بی باک ،شجاع، نترس، زبده و… برترین کرکتر سری بازی های رزدینت اویل، یکی از قدرتمند ترین و باتجربه ترین کاراکتر ها.

لیان برای اولین بار توسط نوبورو سوگیمورا خلق شد. شخصیتی که در سال ۱۹۷۷ متولد شد و در دانشگاه افسری مشغول به تحصیل بود از همان موقع با چالاکی ها و دیگر ویژگی های خود زبان زد خاص و عام بود ، او در سن ۲۱ برای اولین بار در کارخود رابه عنوان پلیسی تازه کار در شهر راکون شروع کرد ولی مثل اینکه سرنوشت او با مشکل و زامبی گره خورده است در ۲۷ سپتامبر سال ۱۹۹۸ وارد پلیس راکون سسیتی  (R.P.D) شد و در همین روز اول کاری خود با زامبی ها پذیرایی شد! او در آنجا با خواهر کریس ردفیلد آشنا شد و سرانجام با پشت سر گذاشتن مشکلات فراوانی موفق به فرار شدند. سپس لیان به آمریکا آمد و به دلیل لیاقت هایش به بادیگاردی خانواده ی رئیس جمهور رسید، او همیشه سرنوشتش با مشکل گره خورده و در همین روز های اولیه بادیگاردی اش دختر رئیس جمهور ربوده شد و طبق فعالیت هایی لیان متوجه شد که او را در روستایی در شهر اسپانیا برده اند، او ابتدا از زامبی بودن دهکده خبر نداشت و هم چنین بسیار جوان و بی تجربه بود ، در ادامه او دختر رئیس جمهور را نجات می دهد و سالم او را به خانه بر می گرداند ، او در نسخه های دیگری همراه کرایزر نیز حضور داشته و بسیار دلیر و شجاع با زامبی ها مبارزه کرده و برای خود تجربه و قدرت کسب کرده است. او در نسخه ی ششم نیز با دلاوری هایش همه را متحیر کرد.

۸-کریستوفر ردفیلد:

کریس ردفیلد هیچ وقت و هیچ گاه به دوست یا دشمن یا هر کس دیگری از پشت خنجر نزده و هیچ وقت به کسی خیانت نکرده، فردی که با تجربه ترین شخصیت سری بازی رزیدنت اویل است ، شخصی که در مقابل توفان های سختی مانند کوه پابرجا ماند و از هم نپاشید ، ساده و بی ریا ولی بسیار شجاع! شخصی که در کودکی توسط پدرش زیر کتک با چوب بیسبال تا سر حد مرگ پیش رفت.

او در سال ۱۹۷۳ به دنیا آمد و از خواهرش ۶ سال بزرگ تر است.کریس ردفیلد پس از این که استعداد فراوان خود رادر فنون نظامی دید به سرعت به یکی از پایگاه های نظامی آمریکا واقع در آمریکا مراجعه کرد، او سپس به دوران سربازی رفت و از همان جا استعداد هایش شکوفا شد و مورد توجه فرماندگان قرار گرفت. او ابتدا به خاطر اسرار فرماندگان نظامی به نیروی هوایی رفت ولی خودش دریافت که برای این کار ساخته نشده است و از آنجا خارج شد و به نیروی ویژه ی شهر راکون رفت و با هم رزمانش از قبیل ” جیل ولنتاین ” ، ” آلبرت وسکر ” ، ” انریکو مارینی ” و تنی دیگر آشنا شد . کریس هر روز پخته و پخته تر ، شجاع و شجاع تر می شد.

کریس به عنوان یکی از شجاع ترین کرکتر دنیای بازی ها است و هیچ وقت به کسی خیانت نکرده و نمی کند، او در نسخه ی ششم نیز با گروه BSAA به پاک سازی شهر چین پرداخت و در نهایت….

۹-الکس مرسر:

نسخه ی اول بازی نمونه ی اولیه (PROTOTYPE) ، یک آی پی جدید ، الکسی که به ویروسی آلوده شده بود و هیچ چیز از گذشته اش به یاد نمی آورد، فقط تصویری چند ثانیه ای از زنی داشت آن زن همین خواهر الکس بود. اصلاعات بیشتری از این کرکتر در دسترس نیست ولی در همان نسخه ی اول با خوبی هایش جایی در دل گیمر ها باز کرد ولی در نسخه ی دوم با کارهایش یاد خود را پاک کرد و جیمز هیلر(شخصیت اصلی نسخه ی دوم) او را کشت و یادش برای هیمشه از این دنیا رفت.

۱۰-جیمز هلر:

تک و تنها در مقابل الکس و یارانش (البته الکس قدرت آنها را گرفته بود) شجاعانه و دلیرانه پیروز شد و باعث شد یکی از برترین صحنه های اکشن و سینماتیک دنیای گیم شود. جیمز هلر عضو گروه های خط اول پلیس نیویورک بود، او طی یک جنگ با الکس به ویروس الکس آلوده می شود(الکس خودش این ویروس را به او منتقل می کند) و از آن به بعد دنیا برایش متفاوت می شود، همسرش می میرد دخترش ربوده می شود و او برای انتقام همسر و پیدا کردن دخترش دست به آب و آتش می زند تا بتواند مرسر را بکشد، او در این جریان ها به طور متناوب به ویروس بیشتر آلوده می شود و تقریبا یک حیوان می شود مانند الکس!

او پس از مبارزه با مرسر و کشتن او دخترش را پیدامی کند ولی دخترش به دلیل حیوان شکل بود جیمز(البته در حالت عادی مانند انسان بود ولی در کل حیوان شده بود) به پیش او نمی رود ولی در آخرین لحظه بازی دخترش دست پدرش را گرفته و بازی به اتمام می رسد. جیمز هلر ثابت کرد که م یتوان با اندک نیرو بر بیشتر نیرو غلبه کرد و دلیل پیروزی قدرت نیست اراده است. او در طول مراحل بازی با بسیاری موجود جنگیده و توانایی هایش را اثبات کرد.

قسمت های بعدی طی چند روز آینده

12345678910(7 رای, میانگین آرا 7٫29 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید