گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نسخه جدید Etrian Odyssey برای نینتندو ۳DS تایید شد

اخبار بازی ها
نسخه جدید Etrian Odyssey برای نینتندو ۳DS تایید شد

آقای شیگئو کوموری (Shigeo Komori)، کارگردان سری عناوین محبوب Etrian Odyssey، طی مصاحبه‌‌ای با سایت ژاپنی فامیتسو از توسعه نسخه جدیدی از این سری عناوین برای کنسول دستی نینتندو ۳DS، خبر داده است.

آقای کوموری توسعه این عنوان جدید را که «جشنواره‌ای» از بهترین ویژگی‌های این سری خواندند، طی مصاحبه‌ای با سایت فامیتسو به مناسبت عرضه نسخه ژاپنی Etrian Mystery Dungeon 2، تایید کردند.

-فامیتسو: در مصاحبه‌ای به هنگام عرضه Etrian Odyssey V، شما گفتید: «ما هنوز واقعا تصمیم نگرفته‌ایم که نسخه بعدی چه خواهد شد. فعلا ما بسیار خوشحال می‌شویم، اگر شما از عنوان Etrian Odyssey V با تموم وجود لذت برده، و اگر درخواست زیادی نیست، با استفاده از نظرسنجی‌های رسمی و موارد مشابه، نظرات و بازخورد خود از این عنوان را با ما به اشتراک بگذارید. امیدوارم بازیی ساخته باشیم که همه از آن لذت ببرند.»

آقای کوموری: «حقیقتش را بخواهید، من حس می‌کنم بازخورد همگان را دریافت کرده‌ام. وقتی به عناوینی که تا الان ساخته‌ایم نگاه می‌کنم، این حس به من دست می‌دهد که تمرکز ما بر آن بوده که در هر نسخه حتما چیز جدیدی را امتحان کنیم. خصوصا در ماه‌های اخیر – در کنار انتشار Etrian Mystery Dungeon 2 – با آغاز پیش‌فروش کتاب Etrian Walker (که توسط فامیتسو تولید و در نمایشگاه تابستانه کتاب‌های مصور به فروش می‌رسد)، و کالاهای متفاوتی که قرار است نهایتا به مناسبت سالگرد ۱۰ سالگی این سری عرضه شوند، من اکثرا صدا و نظرات هواداران این سری را در شبکه‌های اجتماعی شنیده، و نظرات آن‌ها مملو از احساسات عمیق برای این سری است. برای پاسخ دادن به احساسات هواداران خوش‌ قلب این سری، من دوست دارم عنوانی را منتشر کنم، که می‌توان گفت یک بازی دیگر برای جشن گرفتن ویژگی‌های مختلف این سری عناوین و نقاط قوتش است*. این احساسی است که من دارم، و ما در این لحظه مشغول ساخت چنین عنوانی در استدیو هستیم.»

*در بخش دیگری از این مصاحبه، آقای کوموری بیان کرده بودند که عنوان Etrian Odyssey V: Beyond the Myth را، می‌توان بازیی دانست که تمامی نقاط قوت تیم سازنده در ارائه تجربه‌های مختلف، از نسخه‌های متفاوت Etrian Odyssey را، در خود دارد.

-فامیتسو: اوه! شنیدن چنین سخنانی بسیار خوشایند است…!

آقای کوموری: «این عنوان جدید، آخرین نسخه از این سری عناوین بوده که از صفحه دوم نینتندو ۳DS، برای کشیدن و طراحی نقشه استفاده خواهد کرد. برای دانستن جزییات دقیق و اطلاعات بیشتر از این عنوان، امیدوارم شما بتوانید تا روزی که ما آماده معرفی رسمی و کامل این عنوان هستیم، صبر کنید. فعلا، من بسیار خوشحال خواهم شد اگر بتوانید با تمام وجود از عنوان Etrian Mystery Dungeon 2 لذت ببرید!

نسخه ژاپنی عنوان Etrian Mystery Dungeon 2، هفته گذشته در تاریخ ۳۱ آگوست به صورت انحصاری بر روی پلتفرم نینتندو ۳DS منتشر شد. شرکت اتلوس (Atlus)، تا این لحظه در مورد نسخه غربی این عنوان چیزی نگفته است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. Gameresaade گفت:

    Rpg باز باشی ، ۳ds خریدن برات مثه افتادن تو رانی هلو میمونه Laugh تو کشور ما متاسفانه کم یابه ولی

    8Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت