گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: تریلر جدید Dishonored: Death of the Outsider لوازم و توانایی‌های بیلی لورک را نشان می‌دهد

تریلر
تماشا کنید: تریلر جدید Dishonored: Death of the Outsider لوازم و توانایی‌های بیلی لورک را نشان می‌دهد

تریلر جدید منتشر شده لوازم و گجت‌های خاص بیلی لورک را نمایش می‌دهد.  درحالی که به انتشار عنوان فرعی برگرفته از سری محبوب Dishonored نزدیک می‌شویم، استودیو آرکین و شرکت Bethesda تریلری منتشر کرده‌اند که در آن به معرفی بعضی از توانایی‌های شخصیت اصلی این اسپین آف یعنی بیلی لورک پرداخته می‌شود.

در این ویدیو که تقریبا ۳ دقیقه می‌باشد، شخصی از استودیو آرکین به نام Harvey Smith، توضیحاتی درباره‌ی بعضی از قدرت‌ها و گجت‌های موجود در این نسخه می‌دهد.  بیلی لورک همانند کوروو اتانو و امیلی کالدوین قدرت‌های خود را از نشان Outsider نگرفته است. او قدرت‌هایش را از اجسامی میگیرد که پیش از آن در Void بوده‌اند. Void همان محیط عجیب و تهی‌ای است که کوروو و امیلی در آن‌جا با Outsider سخن گفته و قدرت‌هایشان را از او می‌گرفتند. خنجر بیلی از همان اجسام است. این خنجر در گذشته برای قربانی کردن فردی که امروزه با نام Outsider شناخته می‌شود، استفاده شده بود.

در این تریلر یکی از قابلیت‌های بیلی با نام Void Strike نمایش داده می‌شود. این قابلیت به گونه‌ای است که خنجر بیلی لورک از انرژی‌ای خاص پر می‌شود و می‌توان این انرژی را با ضربه‌ای به جسم دشمنان منتقل کرد. هم‌چنین درباره‌ی یکی از قدرت‌های او با نام Displace توضیحاتی داده شده است. این قابلیت به وی کمک می‌کند به سرعت بین چند مکان حرکت کند. یکی از جالب‌ترین لوازم بیلی لورک با نام Hook Mine به شما اجازه می‌دهد دشمنان را از در و دیوار آویزان کنید! این گجت را اگر به دیوار یا زمین نزدیک دشمنانتان پرتاب کنید، با نیروی مغناطیسی‌اش دشمنان را به سمت خود می‌کشد در آن‌جا نگه می‌دارد. اگر چند Hook Mine را در چند جهت به سمت دشمنی پرتاب کنید نیروی مغناطیسی حاصل از آن‌ها جسم دشمن را متلاشی خواهد کرد.

سری Dishonored همیشه درباره‌ی ترکیب قدرت‌ها و گجت‌ها در بازی بوده است و از این لحاظ به بازیباز آزادی عمل بسیاری می‌دهد. آن‌ها می‌توانند روش خاص خود را در بازی به کار گیرند و دشمنان را با روش‌های مختلف از میان بردارند. خوشبختانه با وجود لوازم جدید در این نسخه راه‌های جدیدی نیز خلق خواهند شد.

در زیر می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

کیفیت ۴۸۰ | کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۱۰۸۰

Dishonored Death of the Outsider  ساخته استودیو Arkane و ناشر آن شرکت Bethesda می‌باشد. این عنوان در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت