بسته الحاقی In The Name of Tsar بازی Battlefield 1 منتشر شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶

دومین بسته الحاقی بازی پر طرفدار Battlefield 1 با نام In The Name of Tsar منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

روز گذشته، بزرگ ترین و جدیدترین بسته الحاقی بازی Battlefield 1، یعنی In The Name of Tsar، در قالب یک بروزرسانی برای تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی منتشر شد و هم اکنون برای دانلود در دسترس است.

همان طور که اطلاع دارید، بسته الحاقی In The Name of Tsar، محتویات ارزش‌مندی را به بازی اضافه خواهد کرد. افزوده شدن ارتش روسیه با تمام جزئیات، لباس و زبان مخصوص این کشور، از مهم ترین محتویات این بسته هستند. همچنین ۲ اسلحه جدید برای ۴ کلاس اصلی بازی، ۶ نقشه جدید و دیگر تغییرات، از محتویات این بسته الحاقی هستند که در ادامه مطلب در باره ی آن ها صحبت خواهیم کرد.

به طور کلی، این ۶ نقشه جدید Lupkow Pass-Brusilov Keep-Albion-Galicia-Tsaritsyn-Volga River نام دارند که البته نقشه Lupkow Pass، تقریبا در اواخر مرداد ماه به صورت جداگانه منتشر شد. تمامی نقشه‌های مذکور، در کشور پهناور روسیه قرار دارند و هر کدام، به جنگ‌های معروف جنگ جهانی اول مربوط می‌شوند. برای مثال بازیکنان در نقشه Tsaritsyn، نبرد داخلی کشور روسیه را مشاهده خواهند کرد. نبرد بین دو ارتش روسیه و بلشویک معروف به ارتش سرخ، که از جزئیات و طراحی مخصوص خود برخوردار است.

همچنین همان طور که گفته شد، این بسته اسلحه‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد که برای باز کردن و یا به اصطلاح آنلاک کردن آن ها، می‌بایست دستورات مخصوص گفته شده در بازی را انجام دهید تا به آن ها دسترسی پیدا کنید. دو اسلحه SMG 08/18 و Model 1900 اسلحه‌های جدید کلاس Assault خواهند بود. کلاس بهیار یا مدیک، میزبان دو سلاح قدرتمند جدید با نام Fedorov Avtomat و General Liu Rifle خواهد بود. به کلاس پشتیبانی یا ساپورت، دو سلاح سنگین جدید با نام های Parabellum MG 14/17 و Perino Model 1908 اضافه شده است. و در آخر، کلاس اسکات بازی، دو اسلحه جدید Mosin-Nagant M91 و Vetterli-vittali را تجربه خواهد کرد. دیگر اسلحه‌های اضافه شده بازی، اسلحه‌های Nagant Revolver و Obrez Pistol هستند که سلاح‌های کمری و ثانویه محسوب می‌شوند.

اضافه شدن ۷ سلاح سرد جدید با نام‌های Ararebo-Russian Axe-the Coupe-Coupe-Arditi Knife-Cossack Dagger-Dud Club-Hunting Knife ، از دیگر محتویات این بسته الحاقی است.

در ادامه، یک حالت تازه با نام Supply Drop به بازی اضافه شده است. همچنین افزوده شدن وسیله نقلیه Ilya-Muromets در کلاس Bomber ، وسیله Putilov-Garford در کلاس Armored Car، توپ ساحلی جدید، پازل Dud Club، افزایش میزان رنک‌های کلاس‌های بازی تا رنک ۱۲۰، ۳۰ عدد ماموریت Codex جدید، مدال‌ها و ریبون‌های تازه و داگ تگ‌های جدید، ۵ دستاورد یا به اصطلاح تروفی جدید برای این بسته الحاقی و یک اپریشن جدید (Operation)، از دیگر تغییرات این بسته الحاقی محسوب می‌شوند.

اپریشن مذکور، نبرد بین ارتش سرخ و ارتش روسیه را به تصویر می‌کشد که نقشه‌های این اپریشن، Volga River و Tsaritsyn می‌باشند. تصویر این اپریشن:

بسته الحاقی جدید In The Name of Tsar، در هر حال حاضر برای دارندگان سین پس بازی، در دسترس است و بروزرسانی همگانی آن منتشر گردیده و در واقع دریافت این بروزرسانی، برای تمامی کاربران بازی اجباری است. بسته الحاقی مذکور، در تاریخ ۲۸ شهریور ماه به صورت همگانی منتشر خواهد شد و قابلیت خریداری جداگانه آن، فعال خواهد شد.

حجم این بروزرسانی، در کنسول پلی استیشن ۴، میزان ۱۰ گیگابایت و در پلتفرم رایانه‌های شخصی، ۸٫۵ گیگابایت گزارش شده است.

و در آخر، می‌توانید ویدئو گیم پلی کامل این بسته الحاقی را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید