سرورهای بازی Destiny 2 آنلاین شده اند | همین حالا بازی کنید

۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲

سرورهای عنوان Destiny 2 آنلاین شده اند و اگر شما نسخه فیزیکی بازی Destiny 2 را در روزهای گذشته تهیه و پیش دانلود کرده باشید، می توانید همین حالا بازی Destiny 2 را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

استودیوی بانجی در روزهای گذشته اعلام کرد که سرورهای عنوان Destiny 2 نیمه شب ششم سپتامبر ۲۰۱۷(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) در اروپا و آمریکا در دسترس خواهند بود؛ به این ترتیب که ابتدا استرالیا و نیوزلند می توانند زودتر از سایر کشورها این عنوان را تجربه کنند. اما اگر نسخه فیزیکی عنوان Destiny 2 را از قبل تهیه و پیش دانلود کرده باشید می توانید همین حالا این عنوان مورد انتظار را بازی کنید. متاسفانه کسانی که نسخه دیجیتالی این عنوان را تهیه کرده اند باید تا شش سپتامبر منتظر بمانند.

البته کاربران PSN آمریکا که نسخه دیجیتالی یا فیزیکی عنوان Destiny 2 را تهیه کرده اند، می توانند زودتر از کاربران اروپایی و به محض شروع ششم سپتامبر به وقت نیویورک( ۹شب به وقت اقیانوسیه) به سرورهای این عنوان دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است عنوان Destiny 2 برای کاربران رایانه های شخصی نیز در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶) در دسترس خواهد بود.

در تازه ترین خبرها در رابطه با عنوان Destiny 2 و گیم پلی آن می توانید عناوین خبری وجود سیستم پرداخت درون برنامه‎‌ای در Destiny 2، جزئیات جدید از سیستم سطح‎بندی، نگاهی به ماموریت Adventures بازی Destiny 2 و مقایسه گرافیکی بازی Destiny 2 در سه حالت مختلف بر روی رایانه های شخصی را در وب سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید