تماشا کنید: تریلرهای جدیدی از گیم پلی عنوان Far Cry 5 منتشر شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۳

نمایشگاه PAX West 2017 در شهر سیاتل آمریکا در حال برگزاری است و به نظر می رسد یوبی سافت با عنوان Far Cry 5 حضور بسیار پر رنگی در این نمایشگاه داشته است.

شرکت یوبی سافت، سازنده و ناشر عنوان Far Cry 5، به تازگی تریلرهای جدیدی از این عنوان را در نمایشگاه PAX West به نمایش گذاشته که در این تریلرها شاهد بخش های مختلفی از گیم پلی بازی به مانند رانندگی، مبارزات بازی از جمله مبارزات هوایی و همچنین ماهیگیری خواهیم بود. البته هواپیماهایی که در این بازی مشاهده می شوند بیشتر به درد سم پاشی lchvu می خورند تا نبردهای هوایی. به دلیل اینکه بازی در  مناطق روستایی و ییلاقی آمریکای شمالی در جریان است، ماهیگیری یک تفریح و یک کار روزمره برای اهالی این مناطق به حساب می آید.

در نتیجه ما شاهد ساعت ها گیم پلی بازی Far Cry 5 در نمایشگاه PAX West  ۲۰۱۷ بوده ایم که که فضای خشونت آمیز Montana و بخش های مختلف این بازی را به خوبی به تصویر می کشد. شما می توانید تریلرهای مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر اول

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر دوم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر سوم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Far Cry 5 در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸(دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید