تماشا کنید: نگاهی به ماموریت Adventures بازی Destiny 2

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

به تازگی شرکت سونی با همکاری استودیوی بانجی، دو تریلر جدید از عنوان Destiny 2 را منتشر کرده اند که در این تریلرها، نگاهی خواهیم داشت به یکی از ماموریت های فرعی بازی با نام Adventures و با شخصیت Devrim Kay بیشتر آشنا خواهیم شد.

کمتر از سه روز به انتشار رسمی بازی Destiny 2 باقی مانده و حال به تازگی شرکت سونی با همکاری استودیوی بانجی دو تریلر جدید از این عنوان را منتشر کرده اند. در تریلر اول، نگاهی خواهیم داشت به یکی از ماموریت های فرعی بازی با نام Adventure. به وسیله این ماموریت  فرعی، می توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با داستان و همچنین شخصیت های بازی کسب کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

در تریلر دوم با شخصیتی به نام Devrim Kay آشنا می شویم؛ یک تک تیرانداز حرفه ای و شخصی که در دنیای بازی Destiny به عنوان دیده بان و مامور اکتشاف شناخته می شود. وی در ماموریت های اکتشافی و غارت کردن در دنیای بازی شما را راهنمایی کرده و در این زمینه نیز ماموریت های زیادی به شما محول می کند که ماموریت Adventure یکی از همین ماموریت ها است.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

عنوان Destiny 2 در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۷(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶) برای رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید