بسته الحاقی جدید Titanfall 2 به نام Postcards from the Frontier منتشر شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴

بسته الحاقی جدید عنوان Titanfall 2 با نام Postcards from the Frontier به تازگی منتشر شد و حال شما می توانید با تهیه این بسته الحاقی، امتیازات خود را در بخش چند نفره این بازی دو برابر کنید.

بسته الحاقی جدید عنوان Titanfall 2 با نام Postcards from the Frontier به تازگی منتشر شده است که این بسته الحاقی، شامل نقشه های جدید برای حالت های چند نفره(Co-O) بازی یعنی Live Fire به نام Uma و Frontier Defense، وارپینت های جدید برای سلاح های الیت و همچنین یک حرکت( قابلیت) جدید به نام Hole in the Wall خواهد بود که از آن می توانید برای تمام کردن کار دشمنان استفاده کنید.

نقشه هایی که به وسیله این بسته الحاقی به حالت چنده نفره Frontier Defense اضافه شده اند Angel City ،Drydock و Exoplanet نام دارند به اضافه قابلیت Hole in the Wall که البته برای فعال کردن آن ابتدا باید هنگامی که Amped Wall شما فعال است، پنج  پایلوت را از پای در آورید.

یکی از مزایای تهیه این بسته الحاقی، دوبرابر شدن امتیازات شما در بخش چند نفره است؛ به این صورت که اگر شما یا هر یک از دوستانتان در یک تیم از وارپینت های این بسته الحاقی استفاده کنند، تمام اعضای تیم ده تا سی درصد شانس بیشتری برای کسب دوبرابر امتیاز و همچنین اعتبار بیشتر در پایان هر راند خواهند داشت. البته هر بازیکن می تواند فقط یک بار در هر راند از آن ها استفاده کند. این وارپینت ها با قیمت ۴٫۹۹ دلار به صورت جداگانه و مجموعه آن ها با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار برای مدت محدود و تا تاریخ ۲۶ سپتامبر(سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶) در دسترس خواهند بود. لازم به ذکر است برای دریافت دوبرابر امتیاز بیشتر در بخش چند نفره بازی Titanfall2 نیز فقط تا ۵ سپتامبر(سه شنبه ۱۴ شهریور) فرصت دارید.

در پایان، تریلر مربوط به معرفی بسته الحاقی جدید Titanfall 2 با نام Postcards from the Frontier را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید