تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم پلی عنوان Biomutant منتشر شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷

به تازگی در نمایشگاه PAX West که در شهر سیاتل در حال برگزاری است، تریلر جدیدی از عنوان نقش آفرینی Biomutant منتشر شد که در این تریلر، شاهد بخش هایی از گیم پلی بازی از جمله دشمنان، سیستم مبارزات و به طور کلی گشت و گذار در دنیای بازی خواهیم بود.

نمایشگاه  PAX West از یکم تا چهارم سپتامبر در شهر سیاتل در حال برگزاری است و در یکی از پنل های مربوط به شرکت سونی و پلی استیشن ۴، شاهد نمایش تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Biomutant، ساخته استودیوی اکسپریمنت ۱۰۱، بوده ایم که اواخر ماه گذشته رسما توسط تی اچ کیو نوردیک، ناشر این عنوان معرفی و از آن رونمایی شد. در این تریلر، شاهد بخش های از گیم پلی بازی از جمله مراحل فرعی(کوئست ها) اولیه بازی، گشت و گذار و کاوش در محیط و دشمنانی هستیم که در ابتدای بازی با آن ها روبرور خواهید شد.

شخصیت اصلی بازی Biomutant، یک موجودی انسان نما و جهش یافته، شبیه به روباه و بسیار مشابه شخصیت Fox McCloud در سری بازی های Fox کنسول وی و سوپر نینتندو است که در ابتدای بازی و در طول گیم پلی آیتم ها و گزینه های شخصی سازی بسیاری برای وی در بازی وجود خواهد داشت. در هنگام مبارزات، مانند بسیاری از بازی های نقش آفرینی دیگر، شخصیت اصلی یک شمشیر بزرگ و دو تپانچه به همراه داشته که  می توان از هردوی آن ها به طور هم زمان استفاده کرده . در حین مبارزات می توانید از ضربه و حمله های دشمن جاخالی داده و سپس با شمشیر و تپانچه خود دشمن دشمن خود را زا پای در بیاورید. تحت تاثیر فضای پسا آخرالزمانی، دشمنان بازی نیز بسیار متنوع خواهند بود. از حیوانات و حشره های جهش یافته گرفته تا هیولاهایی کوچک و البته مسلح؛ درست به مانند شخصیت اصلی بازی.

همچنین در این ویدیو، صدای یک راوی نیز به گوش می رسد که در طول بازی شما را راهنمایی کرده و در پایان ویدیو نیز می گوید:

بلا و مصیبت ادامه دارد اما درخت زندگی همچنان پابرجاست ولی سوال این است که تا چه زمانی؟

همچنین در طول بازی، راوی به قبیله های مختلفی نیز اشاره می کند که احتمالا با آن ها تعاملاتی خواهیم داشت و این که این تعاملات چگونه بوده و چه تاثیری بر داستان بازی خواهند داشت، هنوز نامشخص است و در آینده اطلاعات بیشتری از آن در دسترس خواهد بود. همچنین به گفته سازندگان، به مانند عناوین نقش آفرینی، تصمیمات و اقداماتی که بازیکن در طول بازی انجام می دهد، بر روی داستان و پایان این بازی تاثیرگذار خواهند بود. شما می توانید تریلر منتشر شده از گیم پلی عنوان Biomutant را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Biomutant در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید