عنوان Dead Rising 4 رسما برای پلی استیشن ۴ تایید شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰

سرانجام عنوان Dead Rising 4 برای کنسول پلی استیشن ۴ تایید شد و به تازگی کپکام، سازنده و ناشر عنوان Dead Rising 4، اعلام کرده است که  این عنوان در ماه دسامبر برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود.

عنوان Dead Rising 4 در ماه دسامبر سال گذشته برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد اما آنگونه که باید و شاید نتوانست موفق ظاهر شده و مطابق با گزارش های مالی منتشر شده، کمتر از یک میلیون نسخه فروخته است. حال کپکام، سازنده و ناشر عنوان Dead Rising 4، به تازگی اعلام کرده است که این عنوان به همراه تمام بسته های الحاقی منتشر شده برای آن در ماه دسامبر برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود. جزییات کامل نسخه پلی استیشن ۴ این عنوان را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

  • نسخه نهایی عنوان Dead Rising 4 با تمام تنطیمات مربوط به درجه سختی بازی
  • تمامی بسته های الحاقی منتشر شده برای این عنوان که شامل Stocking Stuffer Holiday Pack Frank Rising و Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf می شود.
  • تمامی محتویات و بسته های هدیه این بازی که از جمله آن ها می توان به Street Fighter Outfit Pack ،My Bloody Valentine Pack ،Candy Cane Crossbow Slicecycle ،Sir-Ice-A-Lot Ugly Winter Sweater و X-Fists اشاره کرد.
  • و همچنین بسته الحاقی جدید  Capcom Heroes که شما می توانید به شکل قهرمانان محبوب بازی Street Fihter ظاهر شده و حتی به سبک مبارزات همان بازی و با هنرهای رزمی زامبی های بد ریخت را از پای درآورید.

لازم به ذکر است، کاربرانی که نسخه اکس باکس وان و رایانه های شخصی عنوان Dead Rising 4 را قبلا تهیه کرده اند، به صورت رایگان به بسته الحاقی  Capcom Heroes دسترسی خواهند داشت. تریلر معرفی نسخه پلی استیشن ۴ عنوان Dead Rising 4 را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Dead Rising 4 در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶) برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید