گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Wattam بار دیگر برای کنسول‌های خانگی و رایانه‌های شخصی معرفی شد

۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶

پس از دو سال سکوت، استدیوی Funomena مجددا از عنوان Wattam، جدیدترین ساخته آقای کیتا تاکاهاشی (Keita Takahashi)، رونمایی کرده است. این عنوان که پیش از این در انحصار پلی‌استیشن ۴ بوده و قرار بود توسط شرکت سونی منتشر شود، حال توسط شرکت Annapurna Interactive، برای رایانه‌های شخصی و «کنسول‌ها»، در نظر گرفته شده است. این بازی در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان توسط شرکت Annapurna Interactive را، مطالعه کنید.

اطلاعات کلی

از تصورات آقای کیتا تاکاهاشی (خالق عنوان Katamari Damacy) و استدیوی Funomena، دنیای عجیب، طوفانی، گیج کننده و غافلگیرانه Wattam به وجود آمده است.

ویژگی‌های کلیدی

  • دوستان جدید پیدا کنید – شهردار از شما دعوت کرده تا در دنیای رنگارنگ Wattam به جستجو پرداخته، و با بیش از ۱۰۰ شخصیت بیخیال و منحصر به فرد این دنیا، آشنا شوید. رابطه‌های ایجاد شده توسط شما، صندوقی از احتمالات مختلف از جمله بازی کردن، جابجایی، قرار گرفتن روی یکدیگر، بالا رفتن، دنبال هم دویدن، شناور شدن، انفجار و رقصیدن را فراهم آورده، که همگی این اعمال صرفا جهت سرگرمی ساکنان این دنیا انجام می‌شوند.
  • انفجار‌های شاد را تجربه نمایید – شهردار این دنیا عاشق ایجاد کردن انفجارهای رنگارنگ است. هر چه انفجارهای شما شادتر باشند، شخصیت‌های بیشتری جهت بازی کردن پیش شما خواهند آمد.
  • موسیقی‌های فوق‌العاده‌ای را کشف کنید – هر شخصیت در دنیای Wattam دارای ملودی و موسیقی مخصوص خود خواهد بود. شخصیت‌ها همچنین می‌توانند موسیقی‌های خود را با یکدیگر ترکیب نموده، تا ریمیکس‌های آنی و غافلگیر‌انه‌ای درست کنند.
  • بی‌اندازه ماجراجویی داشته باشید – هر آنچه تا به امروز در مورد بازی‌های ویدیویی و نحوه انجام آن‌ها یاد گرفته‌اید را فراموش کرده، و دوباره از اول در مورد چیزهایی که در بازی‌های ویدیویی ممکن هستند، تفکر کنید. با گذشته دیوانه‌وار هر شخصیت از دنیای Wattam آشنا شده، سپس با کمک یکدیگر معماهای عجیب را حل کرده، رویدادهای ویژه را جشن گرفته، و هر آنچه به ذهنتان می‌آید انجام دهید.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از عنوان Wattam را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید