تماشا کنید: نگاهی به سلاح جدید بسته الحاقی In the Name of the Tsar با نام Perino 1908

۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳

بسته الحاقی جدید عنوان Battlefield 1 با نام  In the Name of the Tsar در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد و یکی دیگر از سلاح های ویژه ای که به وسیله این بسته الحاقی به این عنوان اضافه می شود، Perino 1908 نام دارد. 

Perino 1908 نام مسلسلی ایتالیایی است که در سال ۱۹۰۱ توسط جوزپه پرینو طراحی و در طول جنگ جهانی اول از آن استفاده می شد. البته ارنستو بردا نیز در سال ۱۹۳۷ مدل متفاوتی از این سلاح را با نام Breda M37 طراحی کرد که در جنگ جهانی دوم شاهد آن بوده ایم. حال این سلاح در بسته الحاقی جدید عنوان Battlefield 1 با نام In the Name of the Tsar نیز حضور خواهد داشت. مدل اصلی و قدیمی این سلاح به صورت تیر بار است که بیشتر در سنگر ها قابل استفاده بوده و استفاده از آن را به خصوص در میدان جنگ مشکل می ساخت. اما حال شاهد مدل متفاوتی از این سلاح در بسته الحاقی In the Name of the Tsar هستیم و شما می توانید این سلاح را با خود حمل کرده و از آن به سادگی استفاده کنید.

پرکردن خشاب چنین سلاح هایی آن هم در وسط میدان جنگ کار طاقت فرسایی است زیرا وقتی فشنگ های شما تمام شود، پر کردن مجدد خشاب سلاح با توجه به انیمیشن طولانی آن زمان زیادی می برد. اما در مورد Perino 1908 اصلا این طور نیست. مدل جدید این سلاح، حاوی یک خشاب صد و بیست تایی است که تغذیه آن از طریق نوارهایی انجام میگیرد که می توان آن ها را در جعبه مخصوص حمل نوار که در قسمت خارجی سلاح تعبیه شده است، قرار داد. مزیت مهم سلاح Perino 1908 درست همین نکته است؛ یعنی هر زمان که اراده کنید می توانید یک نوار فشنگ جدید به سلاح اضافه کنید و در کوتاه ترین زمان به تیراندازی خود ادامه دهید. برای آشنایی بیشتر با سلاح Perino 1908 و نحوه عملکرد آن می توانید ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همان طور که می دانید، عنوان Battlefield 1 حاوی چهار بسته الحاقی پولی است که به گفته استودیوی دایس تا اوایل سال ۲۰۱۸ برای این عنوان در دسترس خواهند بود. اولین بسته الحاقی این عنوان، They Shall Not Pass نام دارد که در ماه مارس منتشر شد و سلاح و نقشه ها جدیدی را به بازی افزود. In The Name of The Tsar نام دومین بسته الحاقی این عنوان است که در ماه سپتامبر منتشر می شود. سومین و چهارمین بسته الحاقی پولی عنوان Battlefield 1 نیز Turning Tides و Apocalypse نام دارند که به ترتیب در ماه دسامبر و اوایل سال ۲۰۱۸ در دسترس خواهند بود.

برای دریافت این بسته های الحاقی، باید نسخه پرمیوم عنوان Battlefield 1 را تهیه کنید. اگر تا الان این عنوان را تجربه نکرده اید هم اکنون بهترین فرصت است زیرا با خرید نسخه Revolution Edition بازی Battlefield 1 که حاوی نسخه پرمیوم این عنوان نیز می شود، می توانید به هر چهار بسته الحاقی پولی این عنوان به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید