پشتیبانی از HDR عنوان Destiny 2 برای پلی‌استیشن ۴ تایید شد

اخبار بازی ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۹

کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس در حال افزایش وسعت تکنولوژی در بازی‌ها هستند و هیجان انگیزترین چیز درباره‌ی آن‌ها نه واقعیت مجازی و نه بازی کردن ۴k، بلکه HDR می‌باشد. اصطلاح HDR که کوتاه شده‌ی قابلیت محدوده‌ی پویای بالا (High Dynamic Range) می‌باشد، اساسا اجازه می‌دهد تا پالت رنگ‌های گسترده تری در یک تصویر داشته باشیم که منجر می‌شود کیفیت عکس نسبت به یک تفکیک رنگ ساده بسیار خالص تر شود.

اکنون شرکت Bungie، توسعه دهنده‌ی Destiny 2 که احتمالا بزرگ ترین بازی امسال می‌باشد، تایید کرد که این عنوان اندکی پس از عرضه بر روی پلی‌استیشن ۴ از قابلیت HDR بر روی این کنسول پشتیبانی خواهد کرد، بنابراین این سبب خوشحالی دارندگان پلی‌استیشن ۴ می‌باشد، زیرا در صورت داشتن تلویزیون HDR می‌توانند از تصاویری با کیفیت بسیار بالاتر در هنگام بازی لذت ببرند.

با تمام این‌ها، سوال اینکه “آیا این عنوان بر روی ایکس‌باکس وان اس و ایکس‌باکس وان ایکس نیز از این قابلیت پشتیبانی می‌کند” هنوز بی پاسخ است و این در حالی است که شرکت Activision و Bungie با پلی‌استیشن قرارداد بسته‌اند، اما خوشبختانه هر دوی این کنسول‌ها از قابلیت HDR پشتیبانی می‌کنند و باید دید که این قرارداد تا چه مدت پابرجا خواهد بود.

قابلیت HDR پس از عرضه به زودی برای پلی‌استیشن ۴ خواهد آمد!

— DestinyPoint+ (@DestinyPointcom) August 29, 2017

pic.twitter.com/wQTiGhJEwd

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید