گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اطلاعات فروش دیجیتالی دو روز اول Dragon Quest XI منتشر شد

اخبار بازی ها
اطلاعات فروش دیجیتالی دو روز اول Dragon Quest XI منتشر شد

آخرین شماره از مجله هفتگی فامیتسو، اطلاعات فروش دیجیتالی عنوان Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age را منتشر کرده است.

نسخه ژاپنی این عنوان به هنگام عرضه، موفق شده تا ۱۱۳٬۱۸۲ نسخه دیجیتالی بر روی پلی‌استیشن ۴ و ۶۲٬۹۳۹ نسخه دیجیتالی بر روی کنسول دستی نینتندو ۳DS، فروش داشته باشد. این مجله اعلام کرده که این اطلاعات فروش مربوط به فروش دیجیتالی عناوین مختلف از تاریخ ۲۹ ژوئن و ۳۰ جولای بوده‌اند، و از آنجایی که Dragon Quest XI در روز ۲۹ جولای منتشر شده، بدین معنی است که این میزان فروش تنها مربوط به دو روز ابتدایی عرضه این عنوان است.

علاوه بر عنوان Dragon Quest XI، مجله فامیتسو همچنین اطلاعات فروش دیجیتالی دو عنوان زیر را در بازه زمانی اعلام شده، منتشر نموده است.

  • Splatoon 2 (عرضه شده در تاریخ ۲۱ جولای) – ۶۰٬۲۰۵ نسخه دیجیتالی
  • Gundam Versus (عرضه شده در تاریخ ۶ جولای ) – ۴۰٬۲۶۰ نسخه دیجیتالی

نسخه عنوان Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age، قرار است اوایل سال میلادی ۲۰۱۸، در مناطق آمریکای شمالی و اورپا عرضه شود. شرکت اسکوئر انیکس تا این لحظه، تنها عرضه‌ی نسخه‌ی غربی این عنوان برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ را تایید کرده است. همانطور که پیش از این علام شد، نسخه ژاپنی این بازی در تاریخ ۲۹ جولای، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو ۳DS منتشر شده بود. نسخه نینتندو سوییچ‌ای نیز برای این عنوان در نظر گرفته شده، هرچند هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد آن نسخه یا تاریخ عرضه‌اش مشخص نیست.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت