سازندگان Project Cars 2 از قدرت ایکس‌باکس وان ایکس شگفت‌زده شدند

۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳

توسعه‌دهندگان عنوان اتومبیل رانی Project Cars 2 یعنی استودیوی Slightly Mad از قدرت ایکس‌باکس وان ایکس شگفت زده شدند.

در مصاحبه اخیری که توسعه‌دهندگان Project Cars 2 داشته‌اند، اعلام کردند که نسخه ایکس‌باکس وان ایکس بازی اتومبیل‌رانی‌شان از بهبودهای بسیار بهره می‌برد؛ اما به‌صورت دقیق مشخص نکردند که این بهبودها چه خواهد بود چراکه استودیو هنوز مشغول بررسی توانایی‌ها و سنجش معیارها است.

متاسفانه من نمی‌توانم از بهبودهای بازی چیزی بگویم چراکه درحال حاضر مشغول بررسی و آزمایش معیارها هستیم. ما حقیقتا تحت تاثیر قدرت ایکس‌باکس وان ایکس قرار گرفته‌ایم و مطمئنا بهبودهای بسیاری خواهد داشت اما درحال حاضر نمی‌توانیم آن بهبودها را لیست کنیم چرا که باید به‌خوبی تاثیر هر بهبود را برروی بازی بررسی نماییم، Project Cars 2 باید به‌صورت شصت فریم پایدار اجرا شود و گرنه مرگ بازی رقم می‌خورد.

طبق گفته سازندگان ۶۰ فریم بودن Project Cars 2 فوق العاده اهمیت داشته و درصورت آنکه بازی نتواند فریم ریت ۶۰ ثابت را ارائه دهد، تجربه آن لطمه جدی خواهد خورد. Project Cars 2 از نسخه بهبودیافته پلی استیشن ۴ پروهم بهره مند خواهد بود.

پیش‌تر نیز کارگردان Project Cars 2 یعنی Stephen Viljoen، در مصاحبه‌ای با Trusted Reviews تایید کرده است که این عنوان روی ایکس‌باکس وان ایکس، بهتر از پلی‌استیشن ۴ پرو عمل می‌کند و جلوه‌های بهتری را به نمایش می‌گذارد. وی همچنین به این موضوع اشاره داشته است که این دو کنسول میان نسلی هنوز در حد رایانه‌های شخصی نیستند:

قطعاً ما نمی‌توانیم همه چیز را تا کیفیت Ultra به پیش ببریم، زیرا نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان می‌تواند در سه مانیتور ۴K اجرا شود و همه چیز را با جزئیاتی فوق‌العاده و باورنکردنی نمایش دهد و چنین چیزی برای این نسل از کنسول‌ها ممکن نیست. ایکس‌باکس وان ایکس سخت‌افزاری عالی است و ما بسیار نسبت به آن هیجان زده‌ایم. ما از حداکثر قدرت این کنسول استفاده می‌کنیم و از این رو، وقتی بازی را برروی آن اجرا می‌نمایید، یقیناً کیفیت و گرافیکی بهتر از هر دستگاه دیگری خواهید داشت؛ البته به‌جز یک رایانه‌ی شخصی گران قیمت و قدرتمند.

Project Cars 2 در تاریخ ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) با قیمت ۶۰ دلار برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد. شما می‌توانید از اینجا، لیست تمامی خودروها و جاده‌ها و از اینجا، جزئیات سیزن پس و مزایای پیش‌خرید این عنوان را مشاهده کنید.

کنسول ایکس‌باکس وان ایکس نیز قرار است در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) و با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید