احتمال دارد که شینجی میکامی، کارگردان Resident Evil 8 باشد

۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰

شرکت کپکام با Resident Evil 7: Biohazard، این سری را به ریشه‌های خود بازگرداند و یک بار دیگر، قلب طرفداران سبک “ترس و بقا” را به دست آورد. حالا به نظر می‌رسد که مسئولان شرکت کپکام برای ادامه‌ی روند صعودی این سری، قصد دارند تا پدر سری Resident Evil، یعنی شینجی میکامی افسانه‌ای را برای کارگردانی قسمت هشتم این سری برگردانند. شینجی میکامی، خالق سری Resident Evil است و کارگردانی نسخه‌ی اول این بازی را به عهده داشته است. هم‌اکنون آقای میکامی به عنوان تهیه کننده‌ی The Evil Within 2، در حال توسعه و کار برروی این بازی است. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

 آقای میکامی، کارگردانی عنوان The Evil Within را در کارنامه‌ی خود دارد. از این بازی به عنوان یکی از بهترین و منحصربه‌فردترین بازی‌های سبک ترس و بقا در چند سال اخیر یاد می‌شود. اکنون هم آقای میکامی به عنوان تهیه‌کننده‌ی نسخه‌ی دوم این سری در حال خلق یکی دیگر از عناوین ترسناک و احتمالا موفق امسال است. البته کار برروی این بازی، نمی‌تواند مانع همکاری میکامی با کپکام برای خلق Resident Evil 8 شود. اخیرا و در طی یک مصاحبه از آقای میکامی درباره‌ی کارگردانی نسخه‌ی هشتم Resident Evil سوال شد و ایشان پاسخ داد که «احتمالش وجود دارد!» همین جمله کافی بود تا طرفداران برای عرضه‌ی اطلاعات بیشتر از این عنوان، سر از پا نشناسند.

واضح است که آقای شینجی میکامی، نسبت به استودیوی Tango Gamworks و عنوان در دست ساخت آن‌ها، متعهد است و با تمام توان برای تولید عنوانی موفق تلاش خواهد کرد، اما انتظار می‌رود که شینجی میکامی به محض اتمام کار برروی The Evil Within 2 به شرکت کپکام ملحق شود و روند تولید Resident Evil 8 را آغاز کند.

اخیرا در سایت Kickstarter پروژه‌ی جدیدی با نام Resident Evil 2 Board Game کلید خورده است. این بازی تخته‌ای که در دنیای Resident Evil 2 جریان دارد، توسط شرکت کپکام تایید شده است. هنوز اطلاعات چندان زیادی از این بازی تخته‌ای در دست نیست، اما گفته می‌شود که کمپین آن از اوایل پاییز، شروع به فعالیت خواهد کرد تا بودجه‌ی لازم برای ساخت آن، تامین شود.

عنوان Resident Evil 7 اوایل سال جاری میلادی به انتشار رسید و با وجود دریافت نقدهای مثبت، موفق به برآورده کردن انتظارات کپکام نشد. مسئولان این شرکت انتظار داشتند که این عنوان تا تاریخ ۳۱ مارچ ۲۰۱۷ به فروش ۴ میلیون نسخه دست پیدا کند که این اتفاق رقم نخورد؛ با این حال مسئولان این شرکت اعلام کرده‌اند که همچنان به فروش بالای این بازی، امیدوار هستند و پیش‌بینی می‌کنند که Resident Evil 7 در طول حیات خود به فروش ۱۰ میلیون نسخه دست پیدا کند!

لازم به ذکر است که شرکت کپکام تایید کرده است که دو نسخه از سری Resident Evil با نام‌های Revelations و Revelations 2 در اواخر سال ۲۰۱۷ برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهند شد. این شرکت هنوز اعلام نکرده است که آیا نسخه‌ی دیگری از این سری برروی این کنسول عرضه خواهد شد یا خیر.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید