تماشا کنید: Yakuza Online برای گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی معرفی شد

۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۲

شرکت سگا از عنوان Yakuza Online، اولین بازی از «پروژه یاکوازی جدید»، برای گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی، رونمایی کرد. این عنوان که سیستم بدست آوردن آیتم‌های درون بازی با پول واقعی استفاده خواهد کرد، قرار است در سال ۲۰۱۸ به صورت رایگان (Free to Play)، در کشور ژاپن منتشر شود.

«پروژه یاکوزای جدید» همچنان در منطقه Kamurocho اتفاق افتاده، و بیانگر داستان‌های مختلفی پس از وقایع عنوان Yakuza 6: The Song of Life خواهد بود. این پروژه شامل عناوین توسعه یافته متفاوت برای کنسول‌ها و همچنین پلتفرم‌های تازه‌ای چون گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی است. شخصیت اصلی این سری عناوین جدید Ichiban Kasuga نام داشته، که صداگذاری وی برعهده کازوهیرو ناکایا (Kazuhiro Nakaya) خواهد بود.

در ادامه می‌توانید مقدمه‌ای بر عنوان Yakuza Online، و توضیحاتی در مورد گذشته Ichiban Kasuga را، مطالعه کنید.

مقدمه

منطقه Kamurocho در توکیو، بزرگترین منطقه سرگرمی در شرق. این شهر، که به شهری که هیچوقت نمی‌خوابد شهرت داشته، مدت‌هاست که تحت سلطه Tojo Caln، بزرگترین گروه مافیایی شرق، قرار دارد.

هرچند در سال ۲۰۱۸، پلیس‌ با تبانی با گروه Omi Alliance، کنترل شهر را به صورت کامل در دست گرفته‌اند.

منطقه Kamurocho که حال «در پشت پرده» و «به صورت عمومی» کاملا توسط پلیس و گروه Omi Alliance کنترل می‌شود، علاقه و انگیزه قبلی خود را از دست داده، و در حال سوق پیدا کردن به سوی مرگی آرام است.

هرچند، در این میان شخصی بلند شده و سعی در برگرداندن شهر به شکوه قبلی خود دارد. بدنیا آمده و بزرگ شده در Kamurocho، ایچیبان کاسوگا شخصی پاک، راستگو و یک دنده است.

با همکاری متحدینش که هدفی مشابه با او دارند، وی با افراد قدرمند روبرو شده و از یک توطئه غیر منتظره آگاه می‌شود.

Ichiban Kasuga – صداپیشه: کازوهیرو ناکایا (Kazuhiro Nakaya)

یکی از اعضای سابق خانواده Aragawa، از گروه Tojo Clan. وی ۴۰ سال داشته و در منطقه Kamurocho بدنیا آمده و بزرگ شده است.

او نمی‌داند پدر و مادر واقعیش چه کسانی هستند. Ichiban توسط زنی بزرگ شده که یک بار محلی را اداره کرده و به بی‌خانمان‌ها و افراد با سابقه جنایی، پناه می‌داد. Ichiban در دوران جوانی خود توسط مرد خشنی از خانواده یاکوزایی Aragawa نجات پیدا کرده، و این موضوع باعث شده تا او را تحسین کند. از این رو برخلاف نصیحت نزدیکانش، Ichiban به این خانواده می‌پیوندد.

چند سال بعد، در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۰۱، Ichiban جنایت انجام شده توسط یکی دیگر از اعضای خانواده‌اش را به گردن گرفته، و برای مدت ۱۷ سال راهی زندان می‌شود. حال پس از تمامی این سال‌ها او از زندان بیرون آمده، و به زادگاه خود Kamurocho بازگشته است. اما شهری در انتظار او بوده، که دچار تغییرات بسیاری شده و مملو از دوستان کشته شده او از گذشته است.

Ichiban پس از بازگشت به شهر، از حقیقت خیانتی باورنکردنی آگاه می‌شود…

علاقمندان می‌توانند در ادامه تریلر مقدمه «پروژه یاکوزای جدیدی» را، مشاهده کنند.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • beyond2soul گفت:

  مرسی آقای سالمی
  ولی دوستان این فقط یک تریلر با عکس و نوشته و زبون ژاپنی بود
  حجم حروم نکنید
  الان باز طرف میاد میگه اینم پست سونی بود همین حرفها رو میزدی؟ بشینید ببینید. شماها که غیر انگلیسی همه زبون های دیگه رو هم فولید

  0
  0