تماشا کنید: ۱۴ دقیقه از گیم‌پلی عنوان Monster Hunter World منتشر شد

۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷

در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ عنوان Monster Hunter World تریلر تازه‌ای دریافت کرد که در آن ۱۴ دقیقه از گیم‌پلی بازی نشان داده می‌شود.

جدیدترین نسخه از سری تحسین شده Monster Hunter در سبک اکشن نقش‌آفرینی، که تا کنون ۴۰ میلیون نسخه فروخته است، Monster Hunter World نام دارد. این عنوان یک اکوسیستم زنده را به بازیکنان معرفی می‌نماید، جایی که آنان در نقش یک شکارچی ظاهر شده و هیولای‌های وحشی را ردگیری، و در مبارزات هیجان‌انگیز سلاخی می‌کنند. ماموریت‌ها را به صورت تنهایی انجام داده، یا آنکه با استفاده از سیستم آنی و لحظه‌ای آنلاین تا نهایتا با سه بازیکن دیگر از سراسر دنیا، که برای اولین بار شامل هر دو قشر بازیکنان غربی و ژاپنی خواهد بود، همراه شوید. Monster Hunter World بازیکنان را برای رفتن به ماموریت‌های متفاوت و مبارزه با هیولای‌های خطرناک تجهیز نموده، و با پیشروی آنان در بازی باعث یادگیری و بهبود مهارت‌های آن‌ها به عنوان یک شکارچی خواهد شد. در حالی که به صورت یکپارچه و بدون هیچ صفحه بارگذاری در نقشه حرکت خواهند کرد، بازیکنان می‌توانند با غارت دشمنان شکست خورده، تجهیزات و سلاح‌های جدیدی ساخته یا تجهیزات قبلی را بهتر نموده، و خود را با این اکوسیستم زنده تطبیق دهند.

عنوان Monster Hunter World، همچنین اولین بازی در این سری بوده که قرار است به صورت جهانی در اوایل سال ۲۰۱۸، برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان نیز مدتی بعد عرضه خواهد شد.

متاسفانه اشاره‌ای به نسخه نینتندو سوییچ بازی نشد. همچنین بازی به‌صورت Co-Op تا چهار نفر قابل بازی است. Monster Hunter World توسط کپکام توسعه و نشر داده خواهد شد.

در ادامه می‌توانید ۱۴ دقیقه از گیم‌پلی بازی را مشاهده و دانلود نمایید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P  |  دانلود با کیفیت ۷۲۰P 60 FPS  

 دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P با فریم‌ریت ۶۰

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید