تماشا کنید: ویدئویی جدید از گیم پلی عنوان Dishonored: Death Of The Outsider منتشر شد

۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳

به تازگی ویدئویی جدید از گیم پلی عنوان Dishonored: Death Of The Outsider منتشر شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

تقریبا دو یا سه هفته دیگر، شاهد انتشار بازی Dishonored: Death Of The Outsider هستیم، عنوانی که یکی از نسخه‌های فرعی سری محبوب Dishonored محسوب م‌یشود و به صورت مستقل منتشر خواهد شد. با اینکه این بازی، به نحوی یکی از بسته‌های الحاقی نسخه دوم بازی است، اما بدون خریداری نسخه دوم هم قابل اجرا می‌باشد.

بازیکنان در Dishonored: Death Of The Outsider، می‌توانند از بین شخصیت‌های بازی Dishonored 2، یکی را انتخاب کنند و به بازی ادامه دهند.

پیرامون جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی ویدئویی جدید از گیم پلی Dishonored: Death Of The Outsider منتشر شده است که طرفداران را بیشتر با گیم پلی عنوان مذکور آشنا می‌کند. هر چند که به طور کلی گیم پلی بازی، با نسخه قبلی تفاوتی ندارد این بار بازیکنان، قادر خواهند بود تا توانایی‌های جدیدی را تجربه کنند.

عنوان Dishonored: Death Of The Outsider، در تاریخ ۱۵ سپتامبر سال جاری، مصادف با ۲۴ شهریور ماه، با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار به صورت مستقل برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در ادامه تریلر جدید این بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید