مهره های سرنوشت ساز | معرفی بازی موبایل Soccer Champion

۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰

این روزها کمتر کسی را پیدا می کنیم که حداقل یک بازی بر روی گوشی هوشمند خود نداشته باشد! چه کودک و چه بزرگسال ؛ حالا اگر به برنامه ها و مارکت های ارائه دهنده بازی های موبایلی نگاه کنیم ، کتابخانه عظیمی از بازی هایی با سبک های مختلف و سرسام آور را مقابل خودمان می بینیم. Soccer Champion یکی از میلیون ها بازی موجود در این کتابخانه است. یک بازی ایرانی که شما را به دنیایی از  مهره های سرنوشت ساز می برد ، آن هم در زمین فوتبال! فوتبالی که این روزها مانند رودی قدرتمند ، به همه جا راه یافته و حتی گوشی های هوشمند را هم تسلیم خود کرده است . پس زاویه را تنظیم ، انگشتانتان را آماده و ذهنتان را باز کنید تا حریفتان را از رقابت پشیمان کنید!

انگشتانتان را تمرین دهید! و برای رقابت آماده شوید ؛ دقت و تفکر دو عامل مهم در پیروزی شما هستند.

soccer champion ، یک بازی فوتبال رومیزی و آنلاین برای گوشی های هوشمند است که دقت ، تفکر و مخصوصاً انگشت های شما را به چالش می کشد!تیمتان را انتخاب کنید ، ترکیبتان را بسازید ، به مسابقه بروید و  تاکتیک هایتان را در زمین اجرا کنید. در بازی ، انواع تیم های معروف فوتبال حضور پیدا کرده اند تا مانع از خسته شدن شما از ظاهر تیمتان باشند. تیم های نسبتا خوبی برای انتخاب و هدایت توسط شما وجود دارند که با کسب پول ( یا همان سرمایه ) می توانید آن ها را خریداری کنید . تیم های ملی مانند آلمان ، برزیل ، انگلستان و صد البته ایران و تیم های باشگاهی اروپایی و ایرانی را همه و همه می توانید از آن خود کنید و از آنها لذت ببرید. هر تیم ، قدرت و سرعت خاص خودش را دارد و بسته به نوع تیم ، بیشتر و یا کمتر خواهد بود که ممکن است حتی در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد! برای مثال قدرت و سرعت مهره های تیمی مانند رئال مادرید بیشتر از تیم های رده پایین دیگر است و شانس بیشتری برای موفقیت با تیم مادریدی خواهد بود .

آماده اید؟

تصویر بالا نشان دهنده همه چیز است . شما فقط پنج مهره دارید و باید با استفاده از آنها دروازه حریف را بلرزانید . نتیجه بازی تماماً به انگشت های شما بستگی دارد!!! زاویه را با استفاده از انگشتانتان مشخص ، قدرت و سرعت را بالا ببرید ، و  به یک جدال بزرگ با مهره های حریف بروید .در بازی زمین های متنوعی برای انجام رقابت ها در اختیار دارید. زمین هایی که شرایط مختلفی را دربرد می گیرند. در هوای برفی بازی کنید یا هوای صاف و آفتابی ، همه چیز در دستان شماست. اما جدای از همه این موارد ، گزارشگری است که در بازی وجود دارد! اگرچه این گزارشگر عادل فردوسی پور یا جواد خیابانی نیست! اما همین گزارشگر ، نکته جالبی در بازی به شمار می آید. گزارش فارسی در کنار یک بازی ایرانی ، ترکیب خوبی به وجود می آورد .از مهمترین ارکان بازی ، وجود مسابقات و لیگ های مختلف در بازی است . که رقابت شدیدی را  ترتیب می دهد . همچنین رده بندی هم برای تیم های موجود وجود دارد که بازهم به جذابیت بازی می افزاید.

جام را بالای سر ببر !

لیگ های متفاوتی برای شروع کار و ورود به مسابقات پیش روی شماست. از لیگ های حرفه ای و سطح اول فونبال اروپا تا لیگ برتر ایران ، همه را می توانید تجربه کنید! البته برای ورود به هر لیگ ، میزان خاصی سرمایه نیازمندید که با مسابقه و جمع آوری آن ، می توانید جواز حضور در لیگ مورد نظر را پیدا کنید. لیگ های بزرگی مانند بوندسلیگای آلمان ، لوشامپیونه فرانسه و سری آ ایتالیا وجود دارند که می توانید از همه آنها لذت ببرید . هر کدام از این لیگ ها شرایط خاصی را نیز برای برد ، مسابقات و جایزه دارند که همین موضوع مانعی بر تکراری شدن لیگ های بازی خواهد بود. مثلا در لیگی مانند ایران حداقل سه گل برای برد نیاز است. اما در لیگ ایتالیا تنها یک گل ، کلید پیروزی شما خواهد بود. در پایان هر لیگ نیز به برنده ، پاداشی تعلق میگیرد که بسته به شرابط لیگ ، می تواند مقدار زیاد یا کمی را شامل شود. لیگ اروپا نیز در بازی حضور دارد و شما می توانید در کنار دیگر رقابت ها ، به تجربه این مورد نیز بپردازید. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده ، مربی را نیز اضافه کنید! در قسمت مربی ، که یکی از ارکان تیم برای پیروزی است ، می توان از بین بزرگترین و پرافتخار ترین مربی های جهان ، یکی را به خدمت بگیرید و جام های بیشتری را به موزه تیم اضافه کنید! علاوه بر اینها ، امکان ارسال پیام هم در حین بازی وجود دارد! پیام های از پیش تعیین شده ای که می تواند به بازی عطر خنده و مفرح بودن بدهد.

مهره های سرنوشت ساز!

این روزها با وجود بازی های بزرگی مانند fifa و pes ، دل بستن به بازی های دیگر خیلی سخت به نظر می رسد . اما اگر از حال و هوای جدی این گونه بازی ها خسته شده اید ، ما به شما soccer champion را پیشنهاد می کنیم! پس انگشتانتان را آماده کنید و تیم قدرتمندتان را بسازید ، تا انواع جایزه های نقدی و غیر نقدی بازی را درو کنید! هم اکنون ، soccer champion را می توانید از کافه بازار به صورت رایگان دانلود کنید تا فوتبالی متفاوت را تجربه کرده باشید و از این بازی اندرویدی و صد البته ایرانی لذت ببرید.

 

1
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید