گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بتای خصوصی Call of Duty: WW2 برروی رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود

اخبار بازی ها
بتای خصوصی Call of Duty: WW2 برروی رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود

سازنده‌ی Call of Duty: WW2 یعنی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، اعلام نموده که علاوه بر پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان، بتایی خصوصی از این عنوان در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

در ابتدا، عرضه‌ی بتای Call of Duty: WW2 تنها برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان اعلام شده بود، اما به‌تازگی، مایکل کاندری (Micheal Condrey)، موسس اسلج‌همر گیمز، در ردیت تایید کرده است که کاربران رایانه‌های شخصی نیز شانس تجربه‌ی بتای خصوصی Call of Duty: WW2 را خواهند داشت. در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی از زمان آغاز این بتا برای رایانه‌های شخصی، محتویات یا شرایط آن وجود ندارد و باید منتظر جزئیات رسمی بیشتر باشیم.

بتای خصوصی Call of Duty: WW2 هم‌اکنون در دسترس پلی‌استیشن ۴ قرار دارد و جایزه‌ی شرکت در آن، بسته‌ای با نام MP Private Beta Combat Pack خواهد بود. این بسته شامل یک کلاه مخصوص برای شخصیت شما در بخش چندنفره، یک کارت و یک نشانه (Emblem) می‌شود.

Call of Duty: WW2 در ۳ نوامبر مصادف با ۱۲ آبان برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد. پیش‌خرید کنندگان این بازی به بتای ویژه‌‌ی آن به‌علاوه‌ی Division Pack (شامل ۵ اسکین) دسترسی می‌یابند. همچنین، پیش‌خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی این عنوان، اگر دو نسخه‌ی آخر سری Call of Duty یعنی Infinite Warfare و Black Ops 3 را داشته باشند، ۵۰۰ امتیاز COD در هرکدامشان دریافت می‌کنند که به آن‌ها اجازه‌ی دستیابی به آیتم‌های مختلفی را می‌دهد.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

  1. denim گفت:

    حاجی گیم پلی بده بیرون ۲، ۳ دقیقه بدرد نمیخوره

    0Thumb up 2Thumb down
  2. Blackwolf گفت:

    بتاشو رو کنسول زدم خیلی خفنه پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید

    2Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت