نسخه بتای خصوصی بازی Call Of Duty: WWII زود تر از زمان مقرر منتشر شد

۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳

امروز، نسخه بتای خصوصی Call Of Duty: WWII زود تر از زمان مقرر منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

اگر شما هم جزو پیش‌خرید کنندگان بازی Call Of Duty: WWII هستید، هم اکنون می‌توانید نسخه بتای خصوصی آن را دانلود کنید. همان طور که قبل تر هم اعلام شده بود، سازندگان، تاریخ انتشار این نسخه بتا را ۲۵ آگست مصادف با ۲ شهریور ماه اعلام کرده بودند، اما به تازگی طی انتشار یک خبر جدید، اعلام شد که بتای این بازی، روز گذشته و زود تر از موعد، منتشر شده است.

این بتا خصوصی، به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر شده و با حجم ۱۶ گیگابایت در دسترس قرار دارد. افرادی که این بازی را به صورت دیجیتالی پیش‌خرید کرده باشند، احتیاجی به وارد کردن کد مخصوص بتا نخواهند داشت اما آن هایی که به صورت فیزیکی، عنوان Call Of Duty: WWII را خریداری کرده اند، می‌بایست از این اینجا، کد مخصوص را دریافت کنند.

همچنین دیروز، حساب توییتر این بازی، متنی در رابطه با انتشار نسخه بتا، منتشر کرد:

هم اکنون، نسخه بتا خصوصی Call Of Duty: WWII، در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و افرادی که آن را پیش‌خرید کرده اند، خواهد بود. این بتا زود تر از زمان مورد نظر منتشر شده و می‌توانید با دریافت آن، وارد نبردی بزرگ شوید.

از روز گذشته تا الان، افراد زیادی این بتا خصوصی را دانلود کرده اند و یکی از بازیکنان این بتا خصوصی، موفق شده تا به بالاترین سطح بازی برسد و مایکل کندری (Michael Condrey) ، یکی از کارکنان استودیو سازنده بازی یعنی اسلج‌همر‌گیمز (Sledgehammer Games)، در مورد این موضوع، اعلام کرده است که در آینده، سطح و رنک‌های بیشتری برای بازی منتشر خواهد شد.

این بتا خصوصی، اولین بتا بازی خواهد بود که به صورت انحصاری، برای پلی استیشن ۴ عرضه شده است و تا تاریخ ۲۹ آگست، مصادف با ۶ شهریور برقرار خواهد بود. فاز دوم این بتا، از تاریخ ۱ تا ۴ سپتامبر، مصادف با ۱۰ تا ۱۳ شهریور، برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. سازندگان، هنوز در رابطه با انتشار این نسخه، برای رایانه های شخصی، اطلاعاتی منتشر نکرده اند.

بازی مورد انتظار Call of Duty: WWII، در تاریخ ۳ نوامبر سال جاری، مصادف با ۱۲ آبان ماه، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید