بازی MXGP 3 برای نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد

۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۵

شرکت مایل‌استون اینتراکتیو (Milestone Interactive) به صورت رسمی خبر از عرضه بازی MXGP 3 بر روی جدیدترین کنسول شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ تا پیش از اتمام سال جاری میلادی داد. با عرضه MXGP 3 برای نینتندو سوییچ، این عنوان تبدیل به نخستین بازی منتشر شده از سوی شرکت مایل‌استون برای یکی از پلتفرم‌های نینتندو پس از گذشت یک دهه می‌شود.

بازی MXGP 3 با استفاده از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) ساخته شده است که مدتی قبل، پشتیبانی از نینتندو سوییچ نیز به لیست پلتفرم‌های پشتیبانی شده آن افزوده شد. بنابراین، استودیوی مایل‌استون در زمینه پورت MXGP 3 برای کنسول موفق نینتندو کار سختی در پیش نخواهد داشت. مایل‌استون در ادامه افزود که آن‌ها خبرهای بیشتری درباره نسخه نینتندو سوییچ بازی MXGP 3 دارند که در آینده‌ای نزدیک با علاقه‌مندان به اشتراک خواهند گذاشت. علاوه بر این‌ها، این شرکت خبر از عرضه بازی‌های بیشتری بر روی کنسول مورد بحث داد و اشاره کرد که عرضه MXGP 3 بر روی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ تنها بخشی از برنامه‌های بزرگ مربوط به پشتیبانی از نینتندو سوییچ است.

کنسول نینتندو سوییچ ماه مارس گذشته وارد بازار شد و با استقبال بالای طرفداران روبرو شده است تا جایی که بیشتر محموله‌های ارسالی نینتندو برای خرده‌فروشی‌ها به اتمام رسیده است و بازیکنان منتظر تولید و عرضه بیشتر این کنسول در بازار هستند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید