تماشا کنید: ویدئویی ۱۴ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی Age of Empires: Definitive Edition منتشر شد

۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳

چندی پیش، ویدئویی ۱۴ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی Age of Empires: Definitive Edition منتشر شد که جزئیات آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

همان طور که اطلاع دارید، بازی محبوب و مورد انتظار Age of Empires: Definitive Edition، در طول کنفرانس کمپانی مایکروسافت و در رویداد گیمزکام ۲۰۱۷، معرفی شد و توانست نظر همگان را به خود جلب کند. اگر ویدئو ها و تریلر های این نسخه را مشاهده کرده باشید، حتما شاهد پیشرفت فوق العاده و بازسازی برخی از ارکان‌های اصلی بازی هستید.

نسخه Definitive Edition این بازی محبوب، امکانات جدیدتر و ارزش‌مندی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای مثال در بازی Age of Empires: Definitive Edition، سطح زوم بازی افزایش یافته است، مقدار ارتش‌ها و جمعیت آن ها برای برگذاری نبرد های بزرگ گسترش یافته و جلوه‌های بصری و گرافیک گیم پلی بازی، با کیفیت ۴K در بازی حضور دارند. همچنین تخریب پذیری ساختمان‌ها در این نسخه بهبود هایی را شامل شده و موسیقی متن بازی، برای بار دیگر بازسازی شده است. البته ما در بازی Age of Empires: Definitive Edition، شامل طراحی یک رابط کاربری جدید هستیم که کار بازیکنان را آسان تر خواهد کرد.

نسخه بتا این بازی هم اکنون برای ثبت نام در دسترس است و می‌توانید از اینجا برای شرکت در آن، اقدام کنید.

اکنون بعد از گذشت چند روز از رویداد گیمزکام ۲۰۱۷، ویدئویی ۱۴ دقیقه‌ای، از گیم پلی این بازی منتشر شده است که در ادامه مشاهد خواهید کرد. شما در این ویدئو، بهتر با پیشرفت‌های ذکر شده آشنا خواهید شد و گیم پلی بازسازی شده و نبرد های آن، در این تریلر قابل مشاهده هستند.

عنوان Age of Empires: Definitive Edition، در تاریخ ۱۹ اکتبر سال جاری، مصادف با ۲۷ مهر، برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه، ویدئو گیم پلی جدید بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید