اطلاعاتی از شخصیت‌های بسته الحاقی Operation Blood Orchid بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳

چندی پیش، اطلاعاتی از شخصیت‌های بسته الحاقی Operation Blood Orchid بازی Rainbow Six Siege منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

تقریبا چند روز قبل بود که شرکت یوبی سافت، سازنده بازی محبوب Rainbow Six Siege، تاریخ انتشار جدیدترین بروزرسانی و بسته الحاقی بازی یعنی Operation Blood Orchid را اعلام کرد و جزئیات جدید آن منتشر گردید. این بسته الحاقی، در قالب یک بروزرسانی بزرگ منتشر می‌شود که یک نقشه جدید و سه اپراتور را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

حال بعد از چند روز، به تازگی یوبی سافت، جزئیات شخصیت‌ها و اپراتور های بسته الحاقی Operation Blood Orchid را اعلام کرده است. ما قبل تر می‌دانستیم که یکی از این اپراتور ها، مربوط به نیروهای ضد تروریست GROM لهستان است و دو اپراتور بعدی، از نیروهای مخصوص هنگ کنگ هستند. حال ما با این اطلاعات جدید ،بیشتر با این شخصیت‌ها آشنا می‌شویم.

به طور کلی، این سه اپراتور، لیژن (Lesion) ، یینگ (Ying) و الا (Ela) نام دارند که الا و یینگ مونث و لیژن مذکر هستند.

در واقع الا، همان سرباز نیروهای ضد تروریست لهستان است که جزو دسته مدافعان (Defender) محسوب می‌شود. در توضیحات این شخصیت آمده است، الا دارای مین‌های Grzmot است که به حرکات و واکنش‌ها حساس هستند و الا قادر خواهد بود، آن ها را در هر جایی کار گذاری کند. البته این مین‌ها صدمه ای به دشمنان وارد نخواهند کرد اما دمشنان با مواجه با آن ها، حس بینایی و شنوایی خود را تا لحظاتی از دست خواهند داد. الا از اسلحه‌های کلت کمری، شاتگان و یک سلاح SMG برخوردار خواهد بود که هنوز، جزئیات دقیق آن منتشر نشده است.

به سراغ دومین اپراتور یعنی یینگ میرویم، شخصیتی که جزو دسته Attacker ها است می‌شود و او یکی از نیروهای ضد تروریست هنگ کنگ محسوب می‌شود. وی دارای توپ‌هایی با نام Candela است که می‌توانند حس بینایی دشمنان را با احتلال مواجه کنند و تقریبا، به نارنجک‌های فلش بنگ شباهت دارند. یینگ قادر خواهد بود تا این توپ ها را بر روی زمین هدایت کند یا آن ها را به سوی دشمن پرتاب کند. البته یکی دیگر از کاربرد های کاندلا ، این است که یینگ می‌تواند با کارگذاری آن بر روی یک دیوار یا سطح قابل تخریب، دشمنان را غافل گیر کند.

همان طور که در بالا تر ذکر شد، سومین اپراتور هنگ کنگی لیژن است، این اپراتور، با استفاده از مین‌هایی با نام Gu، قادر خواهد بود دشمنان را به آرامی نابود کند. به طوری که مین ها با قرار گیری در هر جایی از زمین، در صورت مواجه شدن با بدن دشمنان، سوزنی سمی به دشمنان وارد می‌کند که حال آن ها باید دو راه را انتخاب کنند. یکی از این راه ها، در آوردن سوزن از پا است که احتمالا با گذراندن لحظات قابل توجه ای، با دیگر حریفان مواجه می‌شوند و راه بعدی، تحمل کردن و مقاومت در برار سم است که در هر ثانیه، یک میزان خاصی را از سلامتی فرد کم می‌کند و بینایی آن ها را تحت تاثییر قرار می‌دهد.

از دیگر ویژگی‌های این بسته الحاقی، می‌توان به اضافه شدن نقشه Theme Park اشاره کرد. این نقشه در زمان عرضه، برای تمامی بازیکنان بازی Rainbow Six Siege در دسترس خواهد بود اما افرادی که قصد دارند با اپراتور های مذکور بازی کنند، باید سیزن پس سال دوم بازی را خریداری کرده باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید