شایعه: حالت FIFA Street در FIFA 18 وجود خواهد داشت

۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۲

از آخرین باری طرفداران فوتبال، موفق به تجربه‌ی عنوان FIFA Street برروی کنسول‌های خانگی شده‌اند، مدت زیادی می‌گذرد؛ با این حال طرفداران حقیقی سری FIFA هرگز این بازی جذاب و سرگرم کننده را فراموش نکرده‌اند. فوتبال بازی کردن در خارج مستطیل سبز، انجام حرکات نمایشی دیوانه کننده و تجربه‌ی اتمسفر خیابانی این بازی باعث شده بود تا FIFA Street به عنوانی خاص و منحصربه‌فرد در بین طرفداران تبدیل شود و البته با استقبال بالایی هم روبه‌رو شود. حالا و بعد از مدت‌ها به نظر می‌رسد که این سری، یک بار دیگر از زیر خاکسترها برخاسته است! در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

به عنوان بازی مستقل و جدا از سری FIFA، بازی FIFA Street هرگز به اندازه‌ای که لیاقتش را داشت، مورد توجه و استقبال طرفداران فوتبال قرار نگرفت؛ با این حال به نظر می‌رسد که بزودی شاهد بازگشت FIFA Street خواهیم بود. شایعات منتشر شده از مراسم گیمزکام ۲۰۱۷ نشان می‌دهند که FIFA Street به عنوان یکی از حالت‌های (Mode) بازی FIFA 18 باز خواهد گشت. اگرچه این شایعه هنوز با واکنش سازندگان مواجه نشده است، اما انتشار ویدئویی از مراسم گیمزکام ۲۰۱۷، مدرک محکمی برای تایید این شایعه است.

در ویدئوی زیر که در توییتر منتشر شده است، فردی را می‌بینیم که در حال تجربه‌ی یک بازی فوتبال در غرفه‌ی EA در گیمزکام ۲۰۱۷ است و آنطور که از شواهد پیداست، این بازی FIFA Street است. فردی که این ویدئو را به اشتراک گذاشته است، اعلام کرده است که FIFA Street در عنوان FIFA 18 حضور خواهد داشت و به صورت یک “Mode” در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. شرکت الکترونیک آرتز نه این خبر را تایید کرده و نه آن را تکذیب کرده است؛ با این حال ویدئوی ذکر شده به سرعت در حال پخش شدن در اینترنت است و سر و صدای زیادی را به پا کرده است.

دانلود ویدئو

مدت‌هاست که شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از سری FIFA Street نبوده‌ایم و آخرین نسخه از این سری، پنج سال پیش و در سال ۲۰۱۲ به انتشار رسیده است. شرکت الکترونیک آرتز پیش از این، اعلام کرده بود که قصد بازگرداندن این سری را دارد. اخیرا هم آقای Mat Prior، مدیر بخش نوآوری عنوان FIFA 18 اعلام کرده بود که آن‌ها قصد احیای سری FIFA Street را دارند، اما او از پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از این سری در سال ۲۰۱۷، امتناع کرده بود. باید منتظر ماند و دید که واکنش سازندگان به این شایعه، چگونه خواهد بود.

عنوان FIFA 18 در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ مصادف با ۷ مهر ۱۳۹۶ برروی شش پلتفرم ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. طبق گفته‌ی سازندگان، کیفیت نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این بازی همانند نسخه‌های نسل هفتمی این بازی خواهد بود؛ خبری که مطمئنا باعث ناراحتی دارندگان این کنسول خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه‌ی نینتندو سوئیج بازی FIFA 18، به این لینک مراجعه کنید. طبق گفته‌ی سازندگان، این بازی برروی نینتندو سوئیچ با دو کیفیت ۱۰۸۰p (در حالت متصل به تلویزیون) و ۷۲۰p (در حالت قابل حمل و دستی) اجرا خواهد شد. به تازگی باندل‌های پلی استیشن ۴ که شامل عنوان FIFA 18 می‌شوند، معرفی شده‌اند. برای مشاهده‌ی تریلر جدید FIFA 18 که در مراسم گیمزکام ۲۰۱۷ به انتشار رسیده است، به این لینک مراجعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید