تصویر نقشه عنوان Assassin’s Creed: Origins منتشر شد

۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱

ساعاتی پیش تصویر کامل نقشه عنوان Assassin’s Creed: Origins منتشر شد. همچنین تغییر ظاهر زره در بازی نیز تائید شد…

با اینکه سری Assassin’s Creed به استراحتی یکساله رفته بود، اما این مورد سبب شده تا طرفداران بیش از پیش کنجکاو تجربه دستپخت جدید شرکت یوبی‌سافت باشند. با اینکه همچنان زود است تا در مورد موفقیت این عنوان صحبت کنیم، اما از یک چیز اطمینان خاطر داریم و آن هم وسعت بازی است. ساعاتی پیش شرکت یوبی‌سافت تصویری به اشتراک گذاشت که نقشه کامل عنوان Assassin’s Creed: Origins را به نمایش می‌گذارد، که در آن مناطق مختلف و مکان‌های مهم به وضوح مشخص شده‌اند. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده نمائید:

همچنین کارگردان بازی آقای اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail) بتازگی تائید کردند که تغییر زره Bayek در بازی، موجب تغییر ظاهر کاراکتر نیز خواهد شد. این ویژگی دیگری است که میزان تاثیر پذیری Assassin’s Creed: Origins از عناوین نقش‌آفرینی مدرن را نشان می‌دهد. روز گذشته نیز شرکت یوبی‌سافت اطلاعاتی از نسخه ایکس‌باکس وان ایکس عنوان مذکور ارائه نمود:

عنوان Assassin’s Creed: Origins برروی تمامی پلتفرم‌ها خیره‌کننده و جذاب خواهد بود، اما به‌دلیل قدرت موتور اسکورپیو، کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به کاربران ما این اجازه را خواهد داد تا زیباترین نسخه از عنوان ما را با جزئیاتی خیره‌کننده، مناظری زیبا و شهرهای فوق‌العاده مصر باستان را که هم بصورت ۴K و هم ۱۰۸۰p رندر خواهند شد، تجربه کنند.

موتور قدرتمند اسکورپیو موجود در ایکس‌باکس وان ایکس این اجازه را به موتور بازی‌سازی ما می‌دهد تا قدرت خود را نمایان سازد و این امکان را فراهم می‌سازد تا بازی با کیفیت سایه‌زنی بهتر، draw distance بیشتر و تکسچرهای با جزئیات‌تر رندر شود، و سبب شود تا عظمت و بزرگی مصر باستان دو چندان شود. همه این ویژگی‌ها را با تکنولوژی HDR تجسم کنید!

عنوان Assassin’s Creed: Origins قرار است درتاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۵ آبان ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر گردد. 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید