اسامی برندگان مسابقه بزرگ و اختصاصی Asus (در مجله پانزدهم گیمفا) اعلام شد + اطلاعات ارسال جوایز

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸

سلام به دوستان عزیزم و همراهان همیشگی وبسایت گیمفا. امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشید. الوعده وفا!! وقتی مسابقه ای برگزار می شود و عده ای زحمت می کشند و در آن شرکت می کنند، قطعا باید حاصل کار خود را نیز ببینند و البته که مسابقه باید جایزه داشته باشد وگرنه چه مسابقه ای؟! بله مسابقات ما جایزه دارد و حالا هم نوبت جایزه ها رسیده و اعلام برنده ها.

صحبت از مسابقه بزرگ و اختصاصی ایسوس است که در مجله شماره پانزدهم گیمفا ویژه نامه عید نوروز ۱۳۹۶ برای شما عزیزان قرار داده شده بود و بدون شک قبلا نحوه شرکت در آن و جوایز و … را کاملا در مجله قبلی مشاهده فرموده اید. بعد از شرکت بسیاری از شما عزیزان در مسابقه ذکر شده، حالا نوبت به اعلام برندگان مسابقه و اهدای جوایز آن ها از سوی شرکت بزرگ Asus رسیده است.

در پایان مطلب می توانید لیست برندگان این مسابقه را مشاهده نمایید و در صورتی که از برندگان خوش شانس و البته پرتلاش این مسابقه هستید، بایستی با ایمیل [email protected] ارتباط برقرار کرده و روند هماهنگی برای دریافت جایزه تان را از این طریق انجام دهید. لازم به ذکر است که شخص برنده بایستی قطعا با همان آدرس ایمیلی که در مسابقه با آن شرکت کرده است برای دریافت جایزه اقدام نماید و در غیر این صورت هویت وی به عنوان برنده احراز نخواهد شد.

لیست برندگان مسابقه:

فاطمه رضایی / [email protected]
محمد نعمتی / [email protected]
حسین جوان شیری قاسم ابادی / [email protected]
سید محمدرضا بنی هاشمی / [email protected]
ساناز تجا / [email protected]
مرضیه خشوعی / [email protected]
طه اُردی / [email protected]
امیرحسین زیبا / [email protected]
آرماندادخدایی / [email protected]
محمد دارستانی فراهانی / [email protected]

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید