Gamescom 17 | تریلر جدید و اعلام تاریخ عرضه‌ی Age of Empires: Definitive Edition

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴

طی لایو استریم مایکروسافت از Age of Empires برای گیمزکام به مناسبت بیست‌سالگی این سری، تریلر جدیدی از Age of Empires: Definitive Edition درکنار تاریخ عرضه‌ی آن به نمایش گذاشته شد.

این تریلر جدید، ارتقاهای Age of Empires: Definitive Edition نسبت به نسخه‌ی اصلی خود را نشان می‌دهد و درحالی که به تریلر معرفی این عنوان شباهت بسیاری دارد، اما در انتهای آن شاهد پدیدار شدن تاریخ انتشار هستیم: ۱۹ اُکتبر (۲۷ مهر).

عنوان بازسازی شده‌ی Age of Empires: Definitive Edition شامل جلوه‌های بصری با کیفیت ۴K، جمعیت افزایش یافته برای بهتر ساختن نبردها، راه‌یابی و تخریب‌پذیری بهبود یافته، سطح زوم بیشتر، موسیقی متن بازسازی شده و یک رابط کاربری وسیع‌تر می‌شود.

قرار است که از روز جاری، بتای محدودی نیز از این بازی برگزار شود که در اینجا می‌توانید اقدام به ثبت نام کنید. برای ثبت نام در این بتا، باید حداقل ۱۸ سال و یک حساب کاربری ایکس‌باکس لایو داشته باشید. خوشبختانه، با شرکت در بتا، به برنامه‌ی Insider عنوان Age of Empires دست می‌یابید که اخباری اختصاصی از توسعه‌ی آن را در اختیار شما می‌گذارد و همچنین، امکان به اشتراک گذاری نظرتان از طریق نظرسنجی را فراهم می‌کند.

نهایتاً، باری دیگر لازم به ذکر است که Age of Empires: Definitive Edition در ۱۹ اُکتبر (۲۷ مهر) برروی رایانه‌های شخصی منتشر می‌گردد. اکنون تریلر جدید آن را تماشا می‌کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴K

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید