گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Battlefield 1 به زودی از HDR پشتیبانی می‌کند

اخبار بازی ها
Battlefield 1 به زودی از HDR پشتیبانی می‌کند

بازی پر طرفدار Battlefield 1 از آن دست عناوینی بود که پس از عرضه، به شدت از طرف سازندگان حمایت می‌شوند و بازی‌بازان هیچگاه کمبود یا تکراری شدن محتوا را احساس نمی‌کنند. این حمایت استودیوی دایس (DICE) همچنان ادامه دارد و این بار باید شاهد عرضه محتوای فنی برای بازی نیز باشیم.

یکی از کاربران Reddit به تازگی یک تصویر را منتشر کرده که پشتیبانی بازی Battlefield 1 از فناوری HDR در کنسول ایکس‌باکس وان ایکس را نشان می‌دهد.

فناوری های تصویری هر روز در حال پیشرفت است و سازندگان باید آن ها در بازی‌هایشان و برروی کنسول های جدید به یک استاندارد تبدیل کنند. فناوری HDR یکی از همین فناوری های تصویری است که رنگ ها را بسیار واقعی تر و زیبا تر نشان می‌دهد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

اسپانسر پوشش E3 2018 فروشگاه اینترنتی دریم کالا - E3 2018 sponsored by DreamKala.com 

   
ADS
نظرات

  1. osali گفت:

    کاش این بازی برا کنسول سوییچ هم عرضه بشه تا ما سوییچ بازا هم بتونیم این شاهکار رو تجربه کنیم ولی متاسفانه اغلب شرکت های بازیسازی به ما محل نمی ذارند

    4Thumb up 9Thumb down
  2. shahab2695 گفت:

    حالا سوال اینجاس که طرف کنسول وان ایکس از کجا آورده و اپدیتی که هنوز روی کنسولای موجود خبری ازش نیست روی کنسول عرضه نشده نصب کرده!عجب

    6Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت