جدول فروش هفتگی بریتانیا| انقلاب Crash Bandicoot

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰

عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy به عنوان یکی از بازی‌های انحصاری پلی‌اسیتشن ۴، جلوی صدر نشینی Agents of Mayhem و سایر بازی‌های دیگر را گرفت تا برای هفتمین بار در سال جاری، در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار بگیرد.

ما این هفته شاهد انتشار داده‌های آماری بریتانیا در هفته سی و سوم آن در سال ۲۰۱۷ بودیم که طبق این داده‌ها مشخص شد عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای یک هفته دیگر نیز عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته بریتانیا را برای خودش رزرو کرده است. این بازی با وجود این که به عنوان یک بازی انحصاری پلی‌اسیتشن ۴، رکورددار بیشترین صدر نشینی در جدول هفتگی بریتانیا را دارد و همچنین پرتعدادترین صدر نشینی را در میان بازی‌های سال ۲۰۱۷ را نیز یدک می‌کشد، اما طبق نتایج به دست آمده از داده‌های آماری معتبر، این بازی در این هفته با ۲۳ درصد کاهش فروش روبه‌رو بوده است. اما به هر حال چه این بازی با کاهش فروش روبه‌رو باشد یا خیر، قطعاً می‌توان آن را یکی از موفق‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ دانست که همچنان با قدرت به مسیرش ادامه می‌دهد.

بعد از دو هفته‌ای که بدون بازی فیزیکی جدید سپری شد، سازندگان Saints Row یعنی Volition بازی جدید خود با نام Agents of Mayhem را منتشر کردند تا این بازی در اولین هفته فروش خود، جایگاهی بهتر از رتبه چهارم در این جدول به دست نیاورد و در رقابت سخت، برای صدرنشینی در جدول فروش هفتگی بریتانیا نتواند به خوبی خودش را نشان دهد. همچنین عنوان Cities: Skylines نیز سرانجام برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و در رتبه بیستم این جدول قرار گرفت. همچنین باید یادآور شوم که نسخه ایکس‌باکس وان این بازی نیز که در هفته شانزدهم جدول فروش هفتگی بریتانیا در سال ۲۰۱۷ منتشر شده بود، با شکست مواجه شد و از جمع ۴۰ بازی پرفروش هفته خارج شد.

اما پس از قرار گرفتن Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در رتبه نخست این جدول در این هفته، عنوان موفق GTA V در رتبه دوم قرار گرفت و پس از آن نیز بازی Fallout 4 در رتبه سوم قرار گرفت تا به لطف تخفیف‌های مناسبی که دریافت کرده است، همچنان در نیمه بالای این جدول باقی بماند. اما پس از آن نیز همانطور که اشاره شد، عنوان Agents of Mayhem در جایگاه چهارم قرار گرفت و جایگاه پنجم نیز این هفته به Mario Kart 8 Deluxe رسید.

 همچنین لازم به ذکر است که اعلام کنم شرکت سگا به وبسایت خبری GamesIndustry اعلام کرده است که اگر فروش نسخه دیجیتالی بازی‌ها نیز در این جدول محاسبه می‌شد، Sonic Mania ( که پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته بود و فقط به صورت دیجیتالی منتشر شد) می‌توانست این هفته صدر نشین جدول فروش هفتگی بریتانیا باشد.

در ادامه شما می‌توانید لیست پرفروش‌ترین بازی‌های هفته سی و سوم سال ۲۰۱۷ (هفته منتهی به ۱۹ آگوست) را مشاهده کنید. همچنین باید یادآوری کنم که نتایج به دست آمده از این جدول صرفاً بر اساس میزان فروش فیزیکی بازی‌ها است و میزان فروش دیجیتالی آن‌ها محاسبه نشده است. بنابراین نتایج نهایی با آمار ذکر شده، ممکن است متفاوت باشد.

لیست ۱۰ بازی پر فروش این هفته در بریتانیا:

رتبه هفته گذشتهرتبه این هفتهنام بازیرده سنیناشر
۱۱CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGYPEGI 7+اکتیویژن
۳۲GRAND THEFT AUTO VPEGI 18+راکستار
۲۳FALLOUT 4PEGI 18+بتسدا
۴AGENTS OF MAYHEMPEGI 18+دیپ سیلور
۷۵MARIO KART 8 DELUXEPEGI 3+نینتندو
۵۶DOOMPEGI 18+بتسدا
۴۷DISHONORED 2PEGI 18+بتسدا
۸۸TOM CLANCY’S RAINBOW 6: SIEGEPEGI 18+یوبیسافت
۶۹SPLATOON 2PEGI 7+نینتندو
۹۱۰FORZA HORIZON 3PEGI 3+مایکروسافت

لیست کامل ۴۰ بازی پرفروش این هفته در بریتانیا:

لیست ۳۰ بازی پرفروش این هفته رایانه‌های شخصی در بریتانیا:

لیست ۱۴ بازی پرفروش این هفته نینتندو سوییچ در بریتانیا:

لیست ۲۰ بازی پرفروش این هفته ایکس‌باکس وان در بریتانیا:

لیست ۲۰ بازی پرفروش این هفته پلی‌استیشن ۴ در بریتانیا:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید