تماشا کنید: بروزرسانی ۱٫۳۲ عنوان Horizon: Zero Dawn سطح دشواری آسان‌تری را اضافه می‌کند

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰

امروز، توسعه دهنده‌ی هلندی Guerrilla Game و ناشر بازی Sony Interactive Entertainment بروزرسانی جدیدی را برای عنوان Horizon: Zero Dawn منتشر کردند که به طور ویژه سطح دشواری آسان تری را به نام “Story” به بازی اضافه می‌کند.

بروزرسانی ۱٫۳۲ که اکنون نیز در دسترس می‌باشد بیشتر یک بروزرسانی عادی است که تعدادی از مشکلات را رفع کرده و بهبود می‌دهد و بیشتر یک کار ویژه انجام می‌دهد که آن هم اضافه کردن سطح دشواری جدید است.

بر اساس اعلام Guerrilla Games، سطح دشواری جدید بیشتر برای کسانی است که خواستار این هستند که داستان و روایت بازی را تجربه نمایند و نمی‌خواهند زیاد درگیر گیم‌پلی آن شوند. با این حال این عمل سازنده کمی عجیب به نظر می‌رسد زیرا، گیم‌پلی برخلاف روایت نقطه‌ی قوت این عنوان می‌باشد. در هر حال، این بروزرسانی تنظیم خوبی می‌باشد برای کسانی که به دنبال راهی آسان تر برای قدم گذاشتن در دنیای این بازی هستند.

عنوان Horizon: Zero Dawn در ۳ آوریل به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و توانست به طور شگفت انگیزی ۳٫۵ نسخه به فروش برساند. همچنین، این عنوان بسته‌ی الحاقی جدیدی را به نام “The Frozen Wild” که در E3 امسال معرفی شد، در نوامبر امسال دریافت می‌کند. همچنین شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بروزرسانی را در پایین مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید