Gamescom 2017 | نخستین تصاویر از نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy 15 منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱

چندی پیش و در جریان نمایشگاه Gamescom 2017، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV رونمایی به عمل آورد. به همین مناسبت، نخستین تصاویر از این نسخه نیز منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

از نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV در جریان کنفرانس خبری شرکت انویدیا (Nvidia) در رویداد Gamescom 2017 رونمایی شده است. آقای هاجیمه تاباتا (Hajime Tabata)، کارگردان این بازی، با به روی سن آمدن در این کنفرانس ضمن تائید نسخه رایانه‌های شخصی بازی نقش‌آفرینیِ زیبای Final Fantasy XV، اعلام کرد که به لطف پشتیبانی موتور بازی‌سازی لومینوس (Luminous) از Nvidia GameWorks، بازی Final Fantasy XV با جزئیات بسیار بالاتری نسبت به نسخه‌های کنسولی خود اجرا خواهد شد و از ابزار دایرت‌ایکس ۱۲ نیز پشتیبانی می‌کند.

نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV با پشتیبانی از کیفیت ۴K، اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی وارد بازار خواهد شد. این بازی پیش از این برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتش شده بود. در ادامه می‌توانید نخستین تصاویر منتشر شده از این نسخه را تماشا کنید. همچنین از این نشانی می‌توانید نخستین تریلر و جزئیات این نسخه را مشاهده و بررسی کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید