Gamescom 2017 | مایکروسافت سه بازی بازسازی شده خانواده محور را معرفی کرد

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۳

نسخه بازسازی شده بازی‌های Disneyland Adventures, Rush: A Disney Pixar Adventure, و Zoo Tycoon برای ایکس‌باکس وان ایکس عرضه خواهند شد.

امشب طی کنفرانس خبری مایکروسافت در رویداد Gamescom، بازی‌های Disneyland Adventures, Rush: A Disney Pixar Adventure, و Zoo Tycoon که در گذشته عرضه شده بودند، به عنوان سه بازی انحصاری جدید برای ایکس‌باکس وان ایکس معرفی شدند.

این سه بازی خانواده محور در گذشته به عنوان بازی‌هایی که از کینکت پشتیبانی می‌کردند، برای ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بودند. همچنین بازی Zoo Tycoon به عنوان یکی از بازی‌های زمان عرضه کنسول ایکس‌باکس وان در نوامبر سال ۲۰۱۳ معرفی و عرضه شده بود.

در مراسم Gamescom امسال مشخص شد که این سه بازی، دیگر هیچ‌گونه پشتیبانی از کینکت نخواهند داشت. همچنین بحثی پیرامون پشتیبانی نسخه ریمستر این بازی‌ها از وسیله‌ای جدید نیز در این کنفرانس به میان نیامد. هم کودکان و هم بزرگسالان می‌توانند از این بازی‌ها در تعطیلات امسال لذت ببرند. این بازی‌های خانوادگی، قطعاً می‌توانند هدیه مناسبی برای خواهر یا برادر کوچکترتان باشد تا در تعطیلات امسال از آن‌ها لذت ببرند. شما می‌توانید آخرین اخبار از مراسم Gamecom 2017 و کنفرانس خبری مایکروسافت را از گیمفا دنبال کنید. با ما همراه باشید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید