مدیر ارشد استودیو بایوور به ادامه دادن سری Mass Effect تمایل دارد

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶

اخیرا اعلام شد که بروزرسان ۱٫۱۰ آخرین بروزرسان برای بازی Mass Effect: Andromeda خواهد بود و هیچ‌گونه محتوا یا ارتقایی به بخش تک نفره بازی اضافه نخواهد شد. این موضوع طرفداران را نگران کرد که استودیو بایوور ممکن است این فرانچایز محبوب را رها کرده باشد. اما خبر خوب این است که به نظر می‌رسد مدیر ارشد استودیو بایوور، Casey Hudson قصد رها کردن این سری را ندارد و در آینده امکان انتشار نسخه‌ای دیگر از آن وجود دارد.  وب‌سایت رسمی بازی Mass Effect اعلام کرد که بعد از بروزرسان ۱٫۱۰ هیچگونه محتوای دیگری برای بخش تک نفره بازی Mass Effect: Andromeda منتشر نخواهد شد. این موضوع باعث شد که بسیاری از افراد گمان کنند Andromeda پایان کار این سری است. اما ظاهراً ایمان استودیو بایوور به این بازی از بین نرفته و باید به ادامه‌ی آن امیدوار بود. مدیر این استودیو Casey Hudson، که اخیراً به این استودیو بازگشته است، در توئیتر به طرفداران وعده‌ی آینده‌ی این سری را می‌دهد.

هادسون بیان کرد به قدری به این سری علاقه مند است که نمی‌تواند بر روی ادامه‌ی آن کار نکند. وی از صبر و حمایت طرفداران تشکر کرد و بیان کرد حمایت طرفداران برای او و تیمش بسیار ارزشمند است. شایان به ذکر است این بازی برای قسمت چند نفره و بخش ماموریت‌های APEX در کنار رمان‌ها و کامیک‌هایی که سرنوشت Quarian Ark را رقم می‌زنند، بروزرسان‌هایی دریافت خواهد کرد.

در ابتدای ماه جولای برای این بازی دمویی منتشر شد که اگر تمایل به تجربه‌ی قسمتی از بازی دارید می‌توانید این دمو را دریافت کنید. Mass Effect Andromeda جدیدترین نسخه از این فرانچایز محبوب، ساخته شده توسط استودیو بایوور و ناشر آن شرکت Electronic Arts می‌باشد. این عنوان در تاریخ ۲۱ مارچ ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید