اطلاعات جدیدی از فیلم‌سینمایی Uncharted در دسترس قرار گرفت

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴

صحبت‌های آقای شاون لوی در مورد فیلم سینمایی Uncharted و اهداف و انتظارات آن‌ها…

فیلم سینمایی Uncharted قرار است به کارگردانی آقای شاون لوی (Shawn Levy) – کارگردان آثای همچون: سریال Stranger Things و فیلم سینمایی Night at the Museum – و با بازی تام هالند (Tom Holland) – بازیگر فیلم Spider-Man: Homecoming – در نقش نیتن دریک جوان، ساخته شود. هم‌اکنون آقای لوی در مورد جزئیات این فیلم سخنانی بیان کرده، اینکه او و نویسنده فیلم آقای جو کارناهان (Joe Carnahan) تلاش می‌کنند تا برای کسانی که سری فیلم‌های Indiana Jones را ندیده‌اند، فرانچایزی مشابه را خلق کنند. آقای لوی در گفتگو با وب‌سایت Nerdist اظهار کردند که:

در نظر من سری بازی‌های Uncharted فوق‌العاده هستند – ماهیت بازی بهمراه صحنه‌های اکشن، بخش‌های تخیلی و تمام خصلت‌های سرکشانه نیتن. تمامی موارد ذکر شده بنظر من چیزهایی هستند که سبب خلق فیلم سینمایی بزرگی خواهند شد.

آقای کارناهان نیز در گذشته راجع‌به اینکه شخصیت‌های Indiana Jones و نیتن دریک آنقدرها هم شبیه نیستند، صحبت کرده بود. و از نظر او فیلم‌ سینمایی Uncharted، فیلمی ضد Indiana Jones خواهد بود. فیلم سینمایی Uncharted اقتباسی از سری بازی‌های ویدئویی آن نیست، و بنظر می‌رسد سازندگان گزینه بهتری را برای پرداختن انتخاب کرده باشند. اما بنظر آقای لوی مسیر سخت و دشواری پیش‌روی آن‌ها خواهد بود. آقای لوی توضیح دادند که:

اگر بخواهیم شخصیت دریک اصلی را کار کنیم – با بازی تام هالند در نقش جوانی‌ نیتن – موضوعی است که در سری بازی‌های Uncharted زیاد به آن پرداخته نشده است. در فرانچایز Uncharted از زمان آشنایی نیتن و سالی اطلاعات کمی در دسترس است، و با این نگرش می‌توان فرصتی جهت ساخت فیلمی اکشن ماجراجویی (با محوریت کاوش و شکار گنج) ساخت، که در آن اطلاعات بسیاری از پروتاگونیست فیلم و بخش‌هایی از زندگی وی که با تجربه بازی نصیبتان نشده، دستگیرتان می‌شود.

سری Uncharted بخاطر محیط‌های وسیع و پهناورش معروف است، و انتظاراتی که می‌توان از فیلم سینمایی آن داشت: پرداختن به “ماهیت و وسعت” فرانچایز اصلی خواهد بود.

بحث ساخت فیلم سینمایی Uncharted از سال ۲۰۰۹ مطرح است. البته در این بین جنجال‌هایی هم در حواشی وجود داشته؛ بعنوان مثال: پس از اینکه فیلم‌نامه این فیلم تکمیل شد، آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann) – نویسنده سری Uncharted – جمله‌ای که کارناهان از زبان وی گفته بود: “من به این فیلم امیدوارم”، را تکذیب نمود. همچنین آقای دراکمن اعلام کرده بود که استودیوی ناتی داگ از فیلم‌نامه تنظیم شده بی‌خبر است و اظهار کردند که امیدوار است آقای لوی تظاهر به حمایت استودیوی ناتی داگ در ساخت این فیلم سینمایی را متوقف کند…

در نهایت لازم بذکر است، آخرین نسخه (بسته‌الحاقی مستقل) از فرانچایز Uncharted با نام The Lost Legacy قرار است در تاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. می‌توانید تریلر زمان انتشار بازی را از این لینک، و نمرات آن را از طریق این لینک مشاهده نمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید